Tegoroczny finał WOŚP w Piasecznie w nowym miejscu

6

PIASECZNO Co roku Piaseczno bierze czynny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!!! Tegoroczna zbiórka dedykowana jest zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pierwszy raz w Piasecznie finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się na terenie targowiska miejskiego przy ul. Jana Pawła II.

W PROGRAMIE:

Carol Markovsky – „młodość, sceniczna energia i charyzma połączone z muzyką inspirowaną światowym rockiem lat 60. i 70. XX wieku. Ambitni, zdolni, młodzi twórcy, którzy ze swoimi talentami i autentycznością mają szansę zaistnieć na stałe w środowisku muzycznym, nie tylko u nas w kraju” – Andrzej Ludew. Zespoł w składzie: Szymon Fabisiak – wokal, Maciej Komorowski – gitara, Mikołaj Kacprzykowski – bas,
Szymon Żmijewski – klawisze, Piotr Wierzgała – perkusja
Pokaz ognia – w wykonaniu teatru ognia Etnimus
CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza
exMAANAM – zespół grający największe hity Kory i Marka Jackowskiego. Wiernie odtwarzają repertuar kultowego zespołu MANNAM
Światełko do nieba – jak zawsze na zakończenie wielkiego finału puścimy światełko do nieba
KONCERT FINAŁOWY, 30 stycznia (niedziela) 2022, Start: godz. 18.00

6 KOMENTARZE

  1. No ale jest pandemia!!! Przecież są restrykcje dotyczące publicznych zgromadzeń… czyżby po raz kolejny została zastosowana ,,tolerancja represywna,, przez władze miasta… tz.,,co nam wolo, to wam nie wolno,,!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię