Teledyskiem z parkingu piaseczyńskiego Decathlona podbili nasze serca! Teraz powracają z nową piosenką

1

PIASECZNO Zespół TOGETHER, którego większość składu mieszka w Piasecznie stworzył bardzo oryginalną piosenkę „Aiming to get you”, którą podbił serca naszych Czytelników. Dwie godziny temu na Youtube zaprezentowali swoją nową kompozycję

Teledysk na dachu piaseczyńskiego Decathlona został bardzo ciepło przyjęty. Tym razem planem zdjęciowym dla obrazu ilustrującego nową piosenkę – „Ty znasz mnie” stał się m.in. piaseczyński Skwer Kisiela. TOGETHER udowadnia, że nie zamierza odcinać kuponów od sukcesu pierwszego utworu – nowa piosenka jest bardziej stonowana i refleksyjna. Czy powtórzą sukces debiutu? O tym zadecydują słuchacze.

Posłuchajcie:

 

TOGETHER – TY ZNASZ MNIE „Ty znasz mnie” to druga piosenka zespołu “TOGETHER” po „Aiming to get you”, która w internecie osiągnęła już prawie 18 tys. odsłon.

Zdecydowaliśmy się zrobić kolejny, tym razem spokojny kawałek z wokalem Zuzanny Jankiewicz. W utworze „Ty znasz mnie” opowiadamy o relacji, w której najważniejsze jest wsparcie, zaufanie i szczerość. Bez względu na to, co się dzieje w życiu jest osoba, na którą zawsze można liczyć. Piosenkę skomponowaliśmy i napisaliśmy sami, nuta po nucie, słowo po słowie. Nagrania wokalu, chóru oraz instrumentów (m.in.: skrzypiec, gitary, pianina) trwały prawie dwa miesiące i prowadzone były w wyciszonej sali Przystanku Kultura. Przygotowania do nagrania teledysku trwały miesiąc. Dzięki Urzędowi Miasta i Gminy Piaseczno możliwe było wykonywanie zdjęć do teledysku w przestrzeni publicznej. Nagraniem teledysku zajął się Emanuel Moskwik. Zdjęcia prowadzone były przez dwa dni w Przystanku Kultura i na Skwerze Kisiela w Piasecznie. Finałowe ujęcia wymagały rozstawienia profesjonalnej sceny, sprzętu i oświetlenia. Przez cały upalny dzień ekipa techniczna ciężko pracowała. Wieczorem, gdy wszystko było gotowe, ulewny deszcz przerwał nagrywanie ujęć. Mimo trudnych warunków pogodowych udało się wszystko nagrać. Są to nasze pierwsze kroki w świecie muzyki. Daje nam ona radość, którą chcemy się dzielić z naszymi fanami.

Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym, a w szczególności statystom, firmie MATEO (Scena/Światło/Dzwięk), Centrum Kultury w Piasecznie i Urzędowi Miasta i Gminy Piaseczno, Piotrowi Łapińskiemu, Ireneuszowi Kozłowskiemu, Annie Filip , Arturowi Perets, Tadeuszowi Gajdzie, Zofii Gajdzie, Julii Tur. Skład TOGETHER: Zuzanna Jankiewicz, Krzysztof Kozłowski, Marta Galińska, Adam Krzyński, Ignacy Ciechomski, Julia Dobrzyńska-Kobylec, Lucyna Kalicińska, Dominika Glinka, Jagoda Macios, Karolina Krzyżanowska, Mateusz Kozłowski, Antoni Rapcewicz, Zofia Sobczyk.

czytaj też:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię