Tenisiści stołowi powalczą o awans

0

PIASECZNO  W ten weekend dobiegła końca pierwsza runda rozgrywek ligowych w tenisie stołowym. Brały w niej udział trzy zespoły UKS Return Piaseczno, które rywalizowały na poziomie II, IV i V ligi mężczyzn

Pierwsza drużyna UKS Return zakończyła rundę jesienną na wysokim, czwartym miejscu, zostawiając za sobą, między innymi, spadkowicza z pierwszej ligi GKTS Wiązowna czy zespoły z Elbląga i Olsztyna. Liderem drużyny z Piaseczna był grający trener Maciej Chojnicki, który na 22 pojedynki wygrywał aż 19 razy. Dzięki czwartemu miejscu drużyna w rundzie wiosennej zagra w grupie mistrzowskiej (gdzie zmierzą się ze sobą ekipy z miejsc jeden-sześć) i powalczy o jak najwyższe miejsce w tabeli.
Jeszcze lepiej w pierwszej rundzie rozgrywek spisały się drużyny grające w czwartej i piątej lidze. Obie znajdują się na drugim miejscu w swoich grupach, co daje im prawo gry o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Taki cel przed sezonem został w końcu postawiony przed zawodnikami i wszystko wskazuje na to, że szykuje się bardzo emocjonująca runda rewanżowa oraz – miejmy nadzieję – gra i zwycięstwo w barażach dających awans.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię