PRAŻMÓW Społeczność Uwielin w sobotę będzie świętowała swój kolejny sukces. Przy miejscowej szkole oficjalnie zostanie otwarte jedyne w okolicy bogato wyposażone Podwórko Talentów Nivea


Szkoła w Uwielinach to jeden z 20 laureatów ubiegłorocznego konkursu koncernu kosmetycznego, w którym stawką były bogato wyposażone place zabaw. W pierwszym etapie dzieci zaprezentowały jury film ze swoimi talentami. Z 600 zgłoszeń komisja wybrała 200, które następnie konkurowały w głosowaniu internetowym. Społeczność Uwielin tak mocno się zaangażowała, że zajęła 13. miejsce w konkursie z wynikiem 38 448 głosów. Wstęp na podwórko jest wolny.

Plac zabaw podzielony jest na na trzy strefy: sportową, naukową oraz artystyczną. W pierwszej zamontowano siedem zabawek (w tym dwie trampoliny), w naukowej znalazło się m.in. planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Z kolei dzieci chcące rozwijać talenty artystyczne mają do dyspozycji tablice muzyczne, teatrzyk oraz tubę do rozmów. Nawierzchnią jest półmetrowa warstwa piasku.

Jak każe tradycja, w Uwielinach festyn nie będzie podobny do innych tego typu wydarzeń w okolicy. Warto przekonać się, co to znaczy. Organizatorzy zapraszają wszystkich. Szczegóły na plakacie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię