Teraz testy na Sars-Cov 2 (Covid-19) w Piasecznie łatwiej dostępne

2

PIASECZNO Od dziś następuje zmiana godzin działania Punktu Mobilnego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie dla pacjentów ze skierowaniami na badania PCR refundowanymi przez NFZ.

 

Szpital św. Anny w Piasecznie w specjalnym do tego celu przystosowanym kontenerze pobiera wymazy do testu w kierunku Sars-Cov 2 (Covid-19). Moduł kontenerowy ustawiony jest na parkingu przed budynkiem szpitala aby usprawnić przepływ pacjentów oraz zapewnić zachowanie bezpiecznego dystansu pomiędzy osobami oczekującymi w kolejce do badania. Badania pobierane są  pacjentom kierowanym przez lekarza POZ, osobom z kwarantanny kierowanym przez Sanepid, przed planowanymi pobytem w sanatorium bez ograniczeń dotyczących adresu zamieszkania.

CZYTAJ TAKŻE:  Premiera teledysku nagrywanego w Piasecznie. Jesteście ciekawi?

Od początku października rośnie liczba pacjentów kierowanych na testy, punkt przy szpitalu niestety nie był w stanie obsłużyć wszystkich.

– Z uwagi na duże obciążenie zadaniami personelu szpitala w związku z obecną sytuacja epidemiczną nie jesteśmy wstanie wydłużyć czasu pobierania wymazów – informowała tydzień temu Ewelina Górska-Wojton kierownik przychodni NZOZ Szpital Św. Anny w Piasecznie

Szpitalowi jednak szybko udało się pokonać trudności kadrowe i już od czwartku godziny pracy punktu zostaną wydłużone

Punkt Mobilny dla pacjentów ze skierowaniami na badania PCR refundowanymi przez NFZ będzie czynny:
poniedziałek- piątek w godz.11.00- 19.00,
sobota, niedziele w godz. 8.00-12.00.

CZYTAJ TAKŻE:  Nasza praca została nagrodzona

Badania płatne bez zmian od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 8.00

2 KOMENTARZE

  1. Ważna informacja, po pobraniu dostałem informację, że czas oczekiwania na wyniki może być dłuższy i nie wiadomo ile potrwa. P.S. Dziś 22.10.2020 czekałem ponad 3 godz. od ok 14 do ok 17:10. Kolejkę zaczynała się na ulicy Szpitalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię