Teren przy Media Markt straszy brzydotą

1

PIASECZNO – Teren w otoczeniu piaseczyńskiego Media Markt to wstyd – ocenia nasz Czytelnik. – Błoto i zwały ziemi wokół sklepu skutecznie odstrasza mnie od zakupów. Myślałem, że ten przykry krajobraz jest tymczasowy, ale okazuje się, że mijają miesiące od otwarcia i nic się nie zmienia.


Rzeczywiście otoczenie piaseczyńskiego Media Markt przy ul. Okulickiego pozostawia wiele do życzenia. Małe centrum handlowe, które powstało w tym miejscu wygląda jakby wyrosło w sercu rozgrzebanego placu budowy.


– Mogliby chociaż wyrównać teren i zasiać trawę – uważa nasz Czytelnik. – To nie wymagałoby dużych inwestycji i nakładów finansowych, a nie kłułoby już w oczy brzydotą i prowizorką. Rozumiem, że śpieszono się z otwarciem i nie zdążono uporządkować otoczenia przed otwarciem. Czas jednak mija, a tam się nic nie zmienia. Przecież jak przyjmujemy gości to przed ich przybyciem sprzątamy w mieszkaniu. Taką samą zasadę powinny wyznawać sklepy.

AB

1 KOMENTARZ

  1. Witajcie, jak chindusi przejęli Polkolor i tereny zielone przy przystankach i w około fabryki z trawników powstały zarośla, było fajnie. Nagle bałagan. Taki klimat, taka kultura. Był czas źe pewna zaawansowana kultura pozwalała sobie robić polowania. Na ludzi. A dziś kolegi 'i Dobrodzieje. Sugestia źe bałagan ze niby Gmina ma ogarnąć? Tereny kolonizowane tak mają bierzemy co kolonizatora interesuje A co potem lub w trakcie pozyskiwania nie ma absolutnie znaczenia. 20 lat temu był czas na emocjonowanie mieszkańców ładem i porządkiem. Mogła powstać piękna sypialnia. Powstały Mordory, o komunikacji szkoda gadać. Na pewno radnym wszystkich kadencji wyszło Zagłębie Marketowe. Nie ład to wszędzie jest. Dobroci wszelakiej wszystkim życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię