„Tężnia Marzeń 2022”, okazja dla wspaniałej zabawy dla całych rodzin

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Już w najbliższy piątek i sobotę (19 i 20 sierpnia) w Parku Zdrojowym odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Sztuki Opowiadania „Tężnia Marzeń 2022”. W programie spotkania z niezwykłymi opowiadaczami oraz kreatywne zabawy dużymi klockami.

Festiwal Sztuki Opowiadania Tężnia Marzeń to stały punkt letniego kalendarza wydarzeń odbywających się w konstancińskim Parku Zdrojowym. Organizowany jest od 2005 r. przez Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie oraz Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego. Jego głównym celem jest zachęcenie rodzin do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu i czerpania inspiracji z opowieści, które są doskonałym nośnikiem wartości, takich jak: miłość, przyjaźń i sprawiedliwość.

Noc opowieści i podwórko wynalazców

Tegoroczna edycja festiwalu startuje już w najbliższy piątek (19 sierpnia) o godz. 20.30. Na początek tradycyjnie „Noc opowieści”, podczas której słowem czarować będzie niezwykły bajarz – Michał Malinowski. Z kolei w sobotę (20 sierpnia) w godz. 15.30–18.30 organizatorzy zapraszają na plac obok tężni solankowej, gdzie na wszystkich będą czekać kreatywne atrakcje w ramach „Podwórka wynalazców MuBaBaO”. Chętni będą mieli okazję rozwijać swoją wyobraźnie przestrzenną tworząc konstrukcje z dużych drewnianych klocków.

Wstęp bezpłatny

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu jest bezpłatny. Festiwal odbywa się przy współpracy z Uzdrowiskiem Konstancin-Zdrój i Eva Park Life & Spa oraz przy wsparciu finansowym gminy Konstancin-Jeziorna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię