KONSTANCIN-JEZIORNA Już w najbliższy weekend (8 i 9 lipca) w konstancińskim Parku Zdrojowym znów będzie magicznie i bajecznie, a to za sprawą Festiwalu Sztuki Opowiadania „Tężnia Marzeń 2016”. W programie m.in.: warsztaty i spotkania z niezwykłymi opowiadaczami. Wstęp bezpłatny!


Tężnia Marzeń już w ten weekend!Ciekawy program

Festiwal Sztuki Opowiadania „Tężnia Marzeń” organizowany jest od 2005 roku. Mimo upływu lat, impreza cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. A to za sprawą organizatorów – Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie oraz Towarzystwa Muzycznego im. Kazimierza Wiłkomirskiego, którzy zawsze dbają o ciekawy program festiwalu. Nie inaczej będzie w tym roku.

Dwa dni bajecznej zabawy

Festiwal startuje w najbliższą sobotę (8 lipca) o godz. 20.00. Na początek tradycyjnie „Noc opowieści”. W konstancińskiej tężni solankowej wystąpią znani opowiadacze bajek, m.in.: Ewelina Jarnutowska, Anna Marianna Krac i Michał Malinowski.

Postaramy się nieść piękno kultury słowa, dzielić się mądrością minionych pokoleń oraz śmiać się dużo, bo baśnie to rozrywka  – wyjaśnia Michał Malinowski, dyrektor MBBiO w Czarnowie. – Baśnie to spotkanie, baśnie to przestrzeń, by po prostu być razem.

Natomiast w niedzielę (9 lipca) od godz.15.00 do godz. 18.00 na wszystkich czeka wiele bajkowych atrakcji w ramach „Podwórka wyobraźni”. Zapraszamy na plac obok tężni.  Będą m.in. warsztaty familijne oraz opowieści obrazkowych i papierowych teatrzyków, a także animacje z klockami MuBaBaO. Wstęp bezpłatny.

Współpraca

Festiwal odbywa się przy współpracy z „Uzdrowiskiem Konstancin-Zdrój” i „Ewa Park Life and Spa”, a jego organizacja została dofinansowana ze środków gminy Konstancin-Jeziorna.

źródło: kostancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię