Tir i 7 bmw rozbitych! Droga krajowa nieprzejezdna [AKTUALIZACJE]

8

GÓRA KALWARIA Doszło do wypadku na drodze krajowej nr 50 w Dębówce. Tir z naczepą przewożący samochody bmw wpadł do rowu.

Droga w tej chwili jest zamknięta dla ruchu. – Auta kierowana są objazdem przez Krzaki Czaplinkowskie – informuje nasz reporter, który dotarł na miejsce zdarzenia.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kierowca ciężarówki został lekko poszkodowany.

– Z ciężarówki wyciekło paliwo, po przyjeździe policji strażacy zaczną sprzątać jezdnię – informuje nasz reporter.
Część przewożonych bmw powpadało do przydrożnego sadu. Akcja udrożniania przejazdu drogą krajową nr 50 z pewnością jeszcze trochę potrwa.

godz. 15.17
W tej chwili na miejscu dojechano już ze zbiornikiem, do którego będzie przepompowywane paliwo z leżącej na boku ciężarówki. Policja jeszcze nie dojechała. Droga zamknięta jest dla ruchu w obu kierunkach.

reklama

WPI TAXI Piaseczno

8 KOMENTARZE

  1. Jestem mieszkańcem jednej z tych miejscowości ciężarówki tranzytowe puszcone przez okoliczne miejscowości,ciekawy jestem czy Panowie policjanci zlecili lub zlecą biegłemu oszacowanie strat w rozjechanych 8 tonowych drogach i czy poinformują Pana Burmistrza o tych działaniach i kiedy nastąpi naprawa z polisy OC rozgniecionych nawierzchni.Ciekawi mnie jakie stanowiskowy zajmie w tej sprawie nasz włodarz.

  2. A wiecie czemu policjanci z Góry tak długo jechali ? Bo krąży plotka że jest ich tylko trzech. Pozostali trzej “stróże” prawa zostałi zatrzymani za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Tak, to ciąg dalszy zatrzymań “mafii” z Góry i okolic. Oczywiście chodzi o handel narkotykami. Droga redakcjo, proszę zapytać o to komendę w Górze. Podobno plotka ale chyba warto to sprawdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię