Tir potrącił rowerzystkę. Droga zablokowana! [AKTUALIZACJA]

7

GÓRA KALWARIA Do wypadku na drodze krajowej nr 79 łączącej Piaseczno z Górą Kalwarią. Jadącą drogą rowerzystkę potrącił tir. Nie wiemy w tej chwili jak poważne są obrażenia, które odniosła kobieta.

– Droga w tej jest zablokowana, wyznaczono objazdy przez Konstancin-Jeziornę i Pilawę – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
W tej chwili na miejscu ląduje śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AB

Godz. 14.30 Auto nadjeżdżające z Góry Kalwarii są teraz przepuszczane. Samochody jadące z Piaseczna w stronę Góry Kalwarii są kierowane objazdem drogą na Orzeszyn-Sobików. Poszkodowana kobieta została zabrana śmigłowcem do szpitala. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin.

7 KOMENTARZE

  1. Bo żaden z debilnych drogowców nie wpadł na pomysł żeby pobocze zrobić na tej drodze.
    Ułatwiło by to czy poruszaniu się na rowerze, czy zjechaniu przed karetką, lub strażą.

  2. To nie jest droga dla rowerzystów!!! Tir nic nie musiał zrobić, sam podmuch rzucił rowerxystą jak suchy liść!

  3. Droga 79 to masakra, dziś jechałem z Góry Kalwarii do Piaseczna, wąsko, duży ruch, nerwówka, ludzie wyprzedzają na czołowe, jak napisał T.O.N nie ma jak zjechać na pobocze. Uważajcie, bo w piątki w ładną pogodę ta droga staje po prostu niebezpieczna.

  4. Liczba wypadków, do których doszło w Baniosze przy stacji ciągle rośnie i jeśli nie będzie tam świateł czy ronda to nic się nie zmieni… będą wypadki ,a ludzie będą ginąć…czy to piesi,czy kierowcy,czy jak w tym powyższym przypadku rowerzyści….. 🙁 Już tak dużo ludzi ucierpiało, a Baniocha to jeden wielki czarny punkt ….

  5. W baniosze w ostatnich czasach jest mnóstwo wypadków z udziałem pieszych czy rowerzystów. Z pewnością jest to brawura kierowców ale i cykliści jak i piesi czy osoby jeżdżące np. na rolkach znacznie się do tego przyczyniają. Niemal codziennie przejeżdzam przez Banioche czy Wilczynek i widzę ja lekkomyślni są ludzie. Jadą po szerokości drogi po 2-3 osoby obok siebie i się chwieja, odwracają i oglądają “przyrode” nie zwracają uwagi na to że z przeciwka po drugiej stronie spacerują piesi a za nimi dajmy na to motocyklista. Jakby taki baran jeden z drugim na moment zamiast jechać obok siebie jechali jeden za drugim to i łatwiej byłoby ich minąć i bezpieczniej.
    Nie twierdzę że i w tym przypadku było tak samo ale niektórzy powinny pomyśleć o własnym bezpieczeństwie i unikać takich dróg bądź jechać boboczem bo efekty są jakie są czyli samochód- 1, cyklista 0

  6. To nie jest TIR! Znawca się znalazł od określeń który nie rozróżnia TIRA od samochodu ciężarowego. 🙂 chyba po podstawówce jesteś redaktorze 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię