Tir zajechał drogę motocykliście? [AKTUALIZACJA]

0

PIASECZNO Do wypadku z udziałem tira i motocykla doszło na skrzyżowaniu ul. Chyliczkowskiej z Armii Krajowej. Prawdopodobnie tir zajechał drogę motocykliście.

Od strony Góry Kalwarii jechał motocyklista, przed nim w tą samą stronę tir.
– Tir odbił w prawo, myślałem, że będzie skręcał – mówi drugi motocyklista, który był świadkiem wypadku. – Raptem motocykliście, który jechał jakieś sto metrów przede mną tir zajechał drogę. Zaczął zawracać na skrzyżowaniu! Motocyklista nie wyhamował i doszło do wypadku – opowiada mężczyzna.
W tej chwili na ul. Armii Krajowej wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu jest już policja i straż pożarna. Poszkodowanego motocyklistę karetka zabrała do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ma złamaną nogę. Trzymamy kciuki by obrażenia nie były zbyt duże.

godz. 11.00
Wersji świadka, z którym rozmawialiśmy na razie nie potwierdza policja.
– Mamy kilka zeznań, które wskazują na różne okoliczności wypadku – mówi kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Istnieje jednak nagranie filmowe, które zarejestrowało przebieg wydarzenia. Gdy je zabezpieczymy i się z nim zapoznamy będziemy mogli rozstrzygnąć kto zawinił.
Kierowca tira to 38-letni obywatel Armenii. Jednośladem jechał 29-latek. Nie wiemy dokładnie jaki jest stan poszkodowanego.
– W tej chwili policjanci, którzy są na miejscu kończą postępowanie i wkrótce ruch będzie obywał się bez żadnych przeszkód – zapowiada kom. Jarosława Sawicki.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię