To był prawdziwy karambol! Wciąż utrudnienia na Puławskiej

0

PIASECZNO Mercedes sprinter, nissan, vw transporter oraz opel vectra wzięły udział w wypadku, do którego doszło na ul. Puławskiej, na pasie dla jadących w stronę Piaseczna, na wysokości ul. Raszyńskiej

Cztery samochody rozbite i trzy osoby poszkodowane. Na miejsce dojechały karetki pogotowia, strażacy zabezpieczyli płyny, które wyciekły z rozbitych aut na jezdnię. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie , ruch w stronę Piaseczna wciąż prowadzony jest jednym pasem.

Ze wstepnych ustaleń policjantów wynika, że 86-letni kierujący mercedesem najechał na tył pojazdu marki nissan, który ustępował przejazdu włączającemu się do ruchu vw transporter. W wyniku zderzenia vw zmienił swoje położenie uderzając w opla, za kierownicą którego siedział 40-latek. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 76-latek z nissana został przewieziony do szpitala.

W chwili obecnej ruch odbywa się jednym pasem ruchu, a kierujący muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają jeszcze około 30 minut.

– Przypominamy, że bezwzględnie należy stosować się do poleceń policjantów kierujących ruchem – apeluję funkcjonariusze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię