To była chwila! Trzy auta rozbite [FILM]

15

PIASECZNO Do kolizji z udziałem trzech aut doszło na skrzyżowaniu ul. Okulickiego z ul. Wojska Polskiego

– Wydarzenie zostanie zaklasyfikowane jako kolizja, nikt nie został poszkodowany – uspajaka nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Cała sytuacja wyglądała jednak groźnie. Jak do niej doszło? Zobaczcie sami.

 

15 KOMENTARZE

  • Bo to właśnie był tylko nie Uber tylko bolt i z pasażerem. Pani powiedziała że więcej nie zamówi bolta tylko będzie zamawiać ubera 🤦🤦🤦

  • Złotówa! Zobacz na kanale YT „Stop cham” jak jeżdżą taksiarze. Znaki drogowe czy przepisy to dla wielu z nich tylko luźna sugestia.

  • Widzę, że znasz się na rzeczy.
   Mnie jednak zastanawia prędkość „jadącego od zachodu”. Radaru w oczach nie mam, ale jechał dość szybko.

 1. Czyżby kolejny ,,rajdowiec,, w Bolidzie Młodego Wieśniaka omal nie doprowadził do tragedii?
  P.S.
  Dziwne jest to, że broni palnej kupić w Polsce nie można, a BMW – bez najmniejszego problemu…..

  • Tylko teraz kierojesz winę na samochód co on nie jest nic winien, nie win samochodu za kierowcę, to jak byśmy mieli spojrzeć twoim okiem to w ostatnich kilku latał samochodu VW spowodowały najwięcej wypadków 😉 i jego też mozesz bez pozwolenia 😉

  • Kierowca BMW akurat jechał prawidłowo. Nawet gdyby tam nie było jakiegokolwiek znaku (a są) to jadący prosto ma pierwszeństwo przed skręcającym w lewo.

  • Co to ma za znaczenie czy jechał BMW czy innym autem był na drodze z pierwszeństwem a kierowca białego saba miał dobra widoczność aby za hamować a nie wymuszać

  • Jeśli mówimy tutaj o tragedii to mało co nie doprowadził do niej kierowca białego samochodu.
   Oczywiście, typowo trzeba się przyczepić do kierowcy BMW jak osoba w komentarzu „Bolid Młodego Wieśniaka”.
   A wystarczy trochę poczytać i się doedukować, że w statystykach akurat BMW jest na piątym miejscu jeśli chodzi o wypadki.
   Ale tutaj nie chodzi o to.
   Ważne, że wszyscy żyją.
   I następnym razem ktoś zanim skręci to użyje mózgu i tak jak uczą będzie w stanie określić czy zdąży przejechać czy może będzie miał kogoś na sumieniu.

 2. Jeśli mówimy tutaj o tragedii to mało co nie doprowadził do niej człowiek w białym samochodzie.
  Oczywiście, typowo trzeba się przyczepić do kierowcy BMW jak osoba w komentarzu „Bolid Młodego Wieśniaka”.
  A wystarczy troszkę poczytać i się doedukować, że w statystykach akurat BMW jest na piątym miejscu jeśli chodzi o wypadki.
  Ale tutaj naprawdę nie chodzi o to. Ważne że wszyscy żyją. I następnym razem ktoś zanim skręci to użyje mózgu i tak jak uczą będzie w stanie określić czy zdąży przejechać czy nie.

 3. Ja wszystko rozumiem, ale to teren zabudowany jest!!!! A ten ,,z zachodu,, pędził ciut za szybko żeby zareagować a drugi ,,pistolet,, w białym ,,bolidzie,, myślał, że ma skrzydła. I wszystko w temacie. Tam rondo potrzebne jest, broń boże światła , bo znów na późnym żółtym będą się wciskać.

 4. Jeżeli kierujacy tym bawarskim badziewiem przekroczył dopuszczalną prędkość, to znaczy, że to ON jest odpowiedzialny za wypadek… Nie wiem komu policja wlepiła mandat, (zwazywszy na to, że poziomem inteligencji niewiele różnią się od właścicieli bawarskiego badziewua,) ale gdyby chcieli go wlepić kierowcy SAABa, to osobiscie odmówiłbym i skierował sprawę do sądu. A w sądzę wykazał, że kierowca BMW przekroczył dop. Prędkość …. (filmu się nie wyprze, oględzin wraków przez biegłego też nie…)
  A wygrana z kierowcą BMW , to cztsta zabawa i przyjemność…… Natomiast powyższych – grażyn, nocnych, jeloków itp. zachęcam aby czasem użyli głowy do myślenia a nie innnych części ciała …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię