To nie był Święty Mikołaj! Ukradł świąteczne pakunki i uciekał kradzioną hulajnogą!

1

LESZNOWOLA Policjanci z komisariatu z Lesznowoli zatrzymali 27- letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież w jednym z centrów handlowych kartonu z 40 świątecznymi pudełkami na prezenty. Ze sklepu uciekał hulajnogą, która okazała się kradziona.

Do nietypowego zdarzenia doszło w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej. Do jednego ze sklepów zajmujących się sprzedażą ozdób świątecznych wtargnął młody mężczyzna i zabrał znajdujący się przy kasie karton z towarem.
Złodziej wybiegł w pośpiechu i… odjechał na hulajnodze. Mundurowi z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali go jeszcze na terenie centrum handlowego. W skradzionym kartonie znajdowało się 40 sztuk małych świątecznych pudełek na choinkowe prezenty. Ich wartość została przez właściciela sklepu wyceniona na ponad 600 złotych.
Policyjna czujność nie zawiodła, ponieważ funkcjonariusze postanowili sprawdzić również pojazd którym poruszał się 27-latek. I tu okazało się, że dwa tygodnie temu hulajnoga została skradziona jednemu z mieszkańców gminy Lesznowola.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Odpowie teraz zarówno za kradzież sklepową, jak i za kradzież hulajnogi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię