To od was zależy, czy Cendrowianki dostaną dotację na lokalny projekt

0

GÓRA KALWARIA Ruszyła kolejna edycja programu „Decydujesz, pomagamy”. Do 17 lutego, po zrobienia zakupów w kalwaryjskim Tesco, można zrobić użytek z otrzymanego paragonu i żetonu i zagłosować na projekt, który chce zrealizować lokalne stowarzyszenie z gminy Góra Kalwaria


Cendrowianki dzięki uzyskanym funduszom (mogą wygrać 1000, 3000 lub 5000 zł) chcą zachęcić lokalną społeczność do uprawiana sportu i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Potrzebą tego działania jest zachęcenie do uprawiania sportu i prowadzenie zdrowego trybu życia, uaktywnienie i poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego społeczeństwa. W dobie epidemii uzależnień należy myśleć o zdrowym trybie życia. Na jego wpływ ma właściwe odżywianie jak też aktywne uprawianie sportu. Świadomie chodząc i odżywiając się, można dłużej żyć i służyć swoim najbliższym. Seniorzy mają duże wyzwanie, pokazać młodszym wiekowo, że lepiej zapobiegać, jak leczyć” – piszą Cendrowianki o swoim projekcie.

Stowarzyszeniu z Cendrowic udało się uzyskać grant w ubiegłym roku, na organizację lokalnego dnia seniora. A to m.in. dzięki akcji, jaką zorganizowały przed kalwaryjskim marketem.

Tesco wraz z Fundacją Tesco od 2016 roku realizuje program społeczny „Decydujesz, pomagamy” i tym samym wspiera mieszkańców naszego kraju w realizowaniu ich pomysłów na lokalne inicjatywy. Projekty dotyczyły ważnych dla klientów aspektów: edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych i wielu innych. Listę wszystkich projektów, na które można głosować w V edycji programu „Decydujesz, pomagamy” oraz dotychczasowo zrealizowane projekty można znaleźć na stronie www.tesco.pl/pomagamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię