TOM BISHOP w Piasecznie. Bilety wciąż do nabycia

0

PIASECZNO Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza w piątek 21 października o godzinie 19:30 na niesamowity muzyczno-filmowy spektakl z muzyką na żywo!


Główny bohater, Tom Bishop, nie wiedząc, że padł ofiarą złośliwego żartu, odmienia swoje życie i wraz z przyjacielem wyrusza w irracjonalną podróż do stolicy, aby wziąć udział w wokalnym talent-show.

Spektakl muzyczno-filmowy TOM BISHOP jest humorystyczną, lekko absurdalną wariacją na temat Don Kichota. To połączenie projekcji filmu z koncertem pary muzyków. To swoisty kolaż, spotkanie świata muzyki i światłoczułego obrazu. Wszystko odbywa się na oczach widza. W trakcie projekcji, ścieżkę dźwiękową filmu uzupełniają 2 muzycy występujący na żywo. Po każdej sekwencji fabularnej następuje piosenka z „teledyskiem”, która ma dać widzowi chwilę czasu na refleksje przed kolejną sekwencją scen fabularnych. Akcja filmu dzieje się współcześnie.

Główny bohater, nie wiedząc, że padł ofiarą złośliwego żartu, odmienia swoje życie i wraz z przyjacielem wyrusza w irracjonalną podróż do stolicy, aby wziąć udział w wokalnym talent-show. Jest to emocjonalna opowieść o tym, że warto spełniać marzenia i to za wszelką cenę, często na przekór wszelkim przeciwnościom losu. Inspiracją jest oczywiście powieść Cervantesa, podobno częściowo napisana w więziennej celi. Droga, którą podąża tytułowy bohater wraz ze swoim przyjacielem, jest łudząco podobna do tej, którą kiedyś podróżowali słynni Don Kichot i Sancho Pansa. Czy to przypadek? A może takich współczesnych błędnych rycerzy jest więcej? Może żyją obok nas? Może sami nimi jesteśmy.

Spektakl już dziś, ale dla Was sprawdziliśmy bilety wciąż do nabycia https://biletyna.pl/spektakl/TOM-BISHOP/Piaseczno

Dom Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno
wstęp: 15 złotych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię