Torturował i okaleczał

0

GÓRA KALWARIA Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 33-latka podejrzewanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem wobec swojej partnerki. Mężczyzna został aresztowany. W tym samym czasie funkcjonariusze z Lesznowoli zatrzymali 46-latka, który w równie okrutny sposób znęcał się nad swoją żoną i córkami. Policjanci przypominają: Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej pamiętaj, że sprawca przemocy powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

 

Groził śmiercią

Mundurowi z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem wobec swojej partnerki. Z zebranych informacji wyłania się trwająca w tym domu przemoc, która przybrała formę tortur. Wśród stosowanych metod były groźby pozbawienia życia i okaleczanie. Z uwagi na charakter sprawy nie podajemy szczegółów. Wobec mężczyzny policjanci skierowali do prokuratora wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd do wniosku się przychylił, a zatrzymany na najbliższe trzy miesiące został już osadzony w jednym z aresztów śledczych.

CZYTAJ TAKŻE:  Podczas świąt przeprowadzono ponad 300 kontroli drogowych. Wyniki zaskakują...

Reaguj, działaj, pomagaj

Policjanci przypominają, by wobec przemocy domowej nie pozostawać obojętnym! Należy natychmiast zareagować – powiadomić służby, które przeciwdziałają przemocy domowej. Jeżeli w związku z przemocą w rodzinie zagrożone jest życie lub zdrowie dziecka, niezależnie od zawiadomienia służb, można zgłosić ten przypadek także do sądu rodzinnego. Jeżeli czujesz, że czyjeś bezpieczeństwo jest zagrożone – nie zastanawiaj się – natychmiast wezwij policję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię