Tragedia na 79! Nie udało się uratować poszkodowanego [AKTUALIZACJA]

8

PIASECZNO/GÓRA KALWARIA Niestety mimo próby reanimacji 30-letni kierowca seata zmarł.

W Solcu, nieopodal stacji paliw Orlen podczas burzy na ulicę przewróciło się drzewo. Drogą krajową 79 akurat przejeżdżał seat, w którym jechały trzy osoby – mężczyzna, kobieta i dziecko. Drzewo runęło na dach auta zgniatając je od strony kierowcy.
Niestety mimo podjętej próby reanimacji 30-letni mężczyzna zmarł – potwierdza nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

Godz. 22.33. Ruch na drodze 79 zostały przywrócony

8 KOMENTARZE

  1. Co jest z tymi drzewami??? Może trzeba zgłosić do zarządcy drogi aby wyciął te stare suche drzewa… To drugi przypadek w ostatnim czasie………. !!!

  2. Czy zarządzający z GDDKiA mają świadomość, że drzewa przy DK 79 na odcinku Piaseczno-Góra Kalwaria ZABIJAJĄ LUDZI? Gdyby nie wiedzieli to w ciągu ostatnich dwóch tygodni jedno wyrwane z korzeniami i dwa złamane, wynik? – jedna osoba ranna i jedna zabita. Średnia tragedii dość wysoka bo i natężenie ruchu bardzo duże. A przecież całkiem niedawno przeprowadzono kontrolę drzewostanu. Nie dość, że to jedna z najniebezpieczniejszych dróg w powiecie to jeszcze trzeba uważać żeby topola na głowę nie spadła, czy w tym kraju zawsze ktoś musi zginąć żeby inny ktoś mógł podjąć męska decyzję? Jeszcze jedno, kilka lat temu przeprowadzono wycinkę suchych drzew, bardzo dobrze i tu kończą się pochwały. W bliższej bądź w dalszej przyszłości (raczej dalszej, oj bardzo dalszej) planowana jest rozbudowa DK 79 na odcinku GK-Pno, do tego jest coś takiego jak pas drogowy, skoro planuje się rozbudowę DK 79 i wtedy zapewne zostaną wycięte wszystkie wredne topole bo przecież będą przeszkadzały w budowie tej drogi to ja się pytam po kiego grzyba zrobiono nowe nasadzenia drzew w miejsce wycięty w tej samej linii?Żeby je wyciąć przy rozbudowie? Po co je posadzono? Kto za to płacił? Ile to kosztowało? Kto za to odpowiada?

  3. Prokurator powinien zająć sie na poważnie tą sprawą i postawić zarzuty osobom odpowiedzialnym za zarządzanie tą drogą!, a rodzina powinna dostać ogromne odszkodowanie i rentę!
    Stare i niebezpieczne drzewa bezpośrednio przy drodze i w pasie drogowym to ogromne niebezpieczeństwo!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię