Tragedia na drodze. Zginął 18-latek

21

PIASECZNO Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej 722 (Aleja Państwa Podziemnego). Prawdopodobnie przez przejeżdżającą ciężarówkę został potrącony 18-latek. Chłopak nie przeżył

Do tragedia doszło w nocy z piątku na sobotę.
– Sprawę prowadzi prokuratura – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Ustalane są okoliczności zdarzenia, wiemy że doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

AB

21 KOMENTARZE

 1. ((:…….)
  ((:……(,)
  ((:…..[__]
  ((:…..[__]
  ((:…..[__]
  ((:….(____)
  ((_,»*—*« »*—*«,_))
  *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*+

  W daleką podróż zabrał Cię Bóg
  Jedną nadzieję nam dając,
  Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
  Ci, którzy tutaj w bólu zostają…

  • Jest to fałszywa informacja!!!!
   Tak naprawdę kierowca wezwał policję i karetkę.
   Informacja jest potwierdzona przez rodzinę Kuby!

 2. Boże, taka wielka tragedia, ogromnie współczuję Rodzicom!

  Apel do młodzieży!!!

  Noście kamizelki i elementy odblaskowe po zmroku bo w weekend zmiana czasu i zmrok będzie zapadał jeszcze wcześniej!!!

  Im więcej takich elementów tym większa szansa na uniknięcie wypadku, im mniej wypadków tym mniej smutku i żalu.

  Jesteście młodzi – to Wy kreujecie przyszłość ale swój smutek, żal, rozpacz, złość możecie przekuć w coś pięknego, wielki ruch bezpiecznego Piaseczna, może gminy? Może powiatu? Może województwa? niech noszenie odblasków stanie się trendy!!!

  Pokażcie, że jesteście mądrzy, może zainicjujcie jakaś akcję?

  Ktoś w komentarzach napisał “Kuba” – może taki manifest? Całą zimę chodzimy z odblaskami “dla Kuby”?

  Może ta zima z odblaskami zamieni się w następną zimę? I następną?

  Teraz ruch po Waszej stronie!

  Pamiętajcie, że liczą się czyny nie czcze gadanie.

  Dysponujecie różnymi nowoczesnymi technologiami, komunikatorami? Może włączycie w to samorządy? Może znajdzie się jakaś firma, która zasponsoruje całą akcję?

  *- mój apel jest do wszystkich młodych, nie znam okoliczności wypadku i nie wypowiadam się na jego temat ale współczuję ogromnie wszystkim bliskim, rodzinie i przyjaciołom zmarłego chłopca*

 3. dlaczego został potrącony przy dość ruchliwej ulicy skoro obok jest szlak (tory wąskotorówki która w nocy nie jeździ) oraz normalna boczna ulica z chodnikiem?

 4. W miejscu tragedii zbierają się koleżanki i koledzy…….A gdzie oni byli gdy ich kolega maszerował do domu w środku nocy? Nie było nikogo kto zaprosiłby go do siebie do domu na parę godzin?

  • Jeżeli pani nie wie jak było to proszę nie komentować wiele osób oferowalo podwozke oczywiście mogliśmy go wsadzić na siłę do samochodu ale on naprawdę nie chciał tez czujemy w tym winę ale jeśli nie jest się w temacie to proszę nie komentować

 5. Mój tata zawsze mówił mi jak byłem młodym “junakiem… ” że
  cyt: “noc jest od spania”
  Kiedyś tego nie rozumiałem , ale dziś jak już 43 lata na karku wiem że miał rację.
  Ku przestrodze innym młodym co chcą świat zwojować…
  Rafał

 6. Ta ulica to prawdziwy horror. Szczególnie w nocy, kiedy nie wiedzieć dlaczego, światła są przełączane na żółte migające. Wtedy kierowcy grzeją ile fabryka dała, nie zważając na obszar zabudowany. Słychać wycie opon pędzących ciężarówe i ryk motocykli powożonych przez „małe fiutk”i. Giną zwierzęta, teraz zaczynają ginąć niewinni ludzie. W tym chorym kraju nie można uspokoić ruchu na takiej drodze, bo jest on w administracji wojewody.

 7. Polska jest na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby ofiar w wypadkach drogowych. A w dodatku fotoradary są tu podobno nielegalne.

  • Polska jest prawdopodobnie na pierwszym miejscu w braku prewencji policyjnej. Działamy w ramach akcji i tylko z suszarką lub alkomatem. Zmienia się rząd, partia, a policji praktycznie nie widać. A nawet kiedy jest, to jedzie taka policyjna Kia rano, we mgle, za kierowcą “incognito”. Czyli na diodach choinkowych z przodu. I co ? I nic. Jadą sobie i do głowy im nie przyjdzie, żeby go zatrzymać, pouczyć. Mają to gdzieś. Przecież nie ma akcji MGŁA. Będzie akcja ZNICZ… Wtedy się pojawimy.

 8. Może to nie ma wielkiego znaczenia, ale w miejscu wypadku nie świeci się latarnia… w nocy, osoba w ciemnym ubraniu, w takim miejscu, jest zupełnie niewidoczna. Szkoda chłopaka… Pomijam już sprawę upartych jak barany miejscowych rowerzystów, jadących tą trasą bez jakiegokolwiek oświetlenia, choć kilka metrów obok jest wygodna i bezpieczna uliczka osiedlowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię