Tragedia na torach? Służby ratownicze w drodze [AKTUALIZACJA]

0

LESZNOWOLA Do straży pożarnej napłynęło zgłoszenie o tragedii na torach kolejowych między stacją w Nowej Iwicznej a Jeziorkami, na torze w stronę Warszawy

Z informacji przekazanych strażakom wynika, że pod pociąg miała rzucić się kobieta. W drodze są cztery zastępy straży pożarnej. Czy rzeczywiście doszło do samobójstwa? Zdarzenie odnotowała też policja, ale póki co nie potwierdza żadnych informacji.
– Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Skarżysko Kamienna. Niektóre pociągi mogą być odwołane, skrócone, opóźnione. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie – poinformowały Koleje Mazowieckie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kobieta, która wtargnęła na tory miała ok. 30 lat. Na miejscu zdarzenia, kilkaset metrów w stronę Warszawy, od przejazdu kolejowego w Nowej Iwicznej czynności prowadzi policja i prokuratura. Od godziny 10:00 do odwołania wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w autobusach ZTM: (715 – na całej trasie w obu kierunkach, 737 – na całej trasie w obu kierunkach, 809 – na całej trasie w obu kierunkach, 727 – na całej trasie w obu kierunkach, 709 – na całej trasie w obu kierunkach, 707 – na całej trasie w obu kierunkach, 710 – na całej trasie w obu kierunkach.)
Od godziny 10:00 wprowadzono też honorowanie biletów KM w pierwszej linii metra M1 na odcinku Kabaty – Centrum – Kabaty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię