Tragedia w Brześcach. Utonął młody mężczyzna

7

GÓRA KALWARIA Kąpiel czterech mężczyzn w zbiorniku wodnym na terenie planowanego pola golfowego zakończyła się tragicznie

Około godziny 15. czterech mężczyzn postanowiło zażyć kąpieli w sztucznym zbiorniku wodnym wyłożonym folią. Wkrótce jeden z nich zniknął pod wodą. Jego towarzysze ruszyli mu na pomoc jednocześnie wzywając służby ratownicze.
Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej z łodzią oraz Wodne Pogotowie Ratownicze, również z łodzią – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Wezwano też Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na środku zbiornika, który został wyłożony folią utworzyła się z tej foli wyspa. Na niej znajdowało się dwóch mężczyzn i ich udało się ewakuować. Poszukiwania podjął nurek z WOPR. Niestety gdy odnaleziono kolejnego, ok. 22-letniego mężczyznę okazało się, że już nie żyje.
– Mimo szybko przeprowadzonej akcji nie udało się mężczyzny uratować – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski.

AB

7 KOMENTARZE

  1. No tak jak mozna wejsc do takiego akwenu.Czy wiadomo ile mieli promili?znow cos sie niedobrego dzieje w tej gminie GK czemu to jest niestrzezone kapielisko zasypac jak oni tam sie znalezli?tragedia czy ktos odpowie za smierc czlowieka w tej gminie?pijana na basenie teraz to co sie dzieje na.tym swiecie.

  2. Do Kasia ! – może ty odpowiedz !? Skoro szukasz winnych !? – /czemu ma ktoś odpowiadać !? – idź nad Wisłę zobacz ile łudzi i dzieci wchodzi do wody ! A jest całkowity zakaz ! ! !! —- i co !? Kto jest winny !? — (roszczeniowe społeczeństwo!)–wszyscy ! Tylko tylko nie osoby lamiace obowiązujące zasady i przepisy !

  3. Dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcą. Ludzie zacznijmy myśleć, na każdym kroku, przestrzegajmy przepisy, miejmy jakieś zasady i zdrowy rozsądek, to nie boli a ułatwi wszystkim życie, i może będzie mniej tragedii różnego rodzaju

  4. Pani Katarzyno dlaczego od razu pijany? Jeśli Pani nie wie jaka była sytuacja proszę się nie wypowiadać. Chce jedynie Panią poinformować że nie zazywali ani alkoholu ani narkotyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię