Tragiczny finał karambolu w Solcu

4

GÓRA KALWARIA – Niestety 75-letni mężczyzna, który ucierpiał w wypadku zmarł – poinformował nas nadkom Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Do karambolu z udziałem 4 aut osobowych i dwóch ciężarówek doszło na drodze krajowej 79 przy stacji paliw Orlenu. Obrażenia doznały dwie osoby. Jak się okazało w przypadku 75-letniego mężczyzny były na tyle ciężkie, że nie udało się go uratować.

AB

4 KOMENTARZE

  1. O sygnalizację na tej drodze wnioskowałam już dwukrotnie , ale tylko raz otrzymałam odpowiedź na pismo złożone z ponad 150 podpisami… Mogę tą odpowiedź dostarczyć redakcji, bo sytuacja na tym skrzyżowaniu uległa zmianie od 2014 roku. Jest no chodnik i przejście dla pieszych na ulicy Wesołej przy Orlenie, którego wcześniejszy brak nie uzasadniał według Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad nie uzasadniał powstania sygnalizacji… Projekt budowy Centrum Handlowego Cegielnia też już raczej nie dojdzie do realizacji, a wcześniej liczono iż inwestor pokryje koszty przebudowy tego niebezpiecznego skrzyżowania…

    • Na tym skrzyżowaniu powinny być światła ! Jeżeli człowiek nie wymusi przejazdu , często można by było tam stać i h .Bardzo niebezpieczne skrzyżowanie , średnio kilka razy w mc jest tam wypadek .

  2. Zablokujmy (legalnie) DK 79 parę razy to może to przyśpieszy jej modernizację która jest planowana od kilkunastu (kilkudziesięciu) lat.

  3. To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Ile jeszcze musi zginąć osób aby wreszcie urzedasy się obudzili ?!!! Ile wypadków ?!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię