Tragiczny finał karambolu w Solcu

4

GÓRA KALWARIA – Niestety 75-letni mężczyzna, który ucierpiał w wypadku zmarł – poinformował nas nadkom Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Do karambolu z udziałem 4 aut osobowych i dwóch ciężarówek doszło na drodze krajowej 79 przy stacji paliw Orlenu. Obrażenia doznały dwie osoby. Jak się okazało w przypadku 75-letniego mężczyzny były na tyle ciężkie, że nie udało się go uratować.

AB

4 KOMENTARZE

  1. O sygnalizację na tej drodze wnioskowałam już dwukrotnie , ale tylko raz otrzymałam odpowiedź na pismo złożone z ponad 150 podpisami… Mogę tą odpowiedź dostarczyć redakcji, bo sytuacja na tym skrzyżowaniu uległa zmianie od 2014 roku. Jest no chodnik i przejście dla pieszych na ulicy Wesołej przy Orlenie, którego wcześniejszy brak nie uzasadniał według Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad nie uzasadniał powstania sygnalizacji… Projekt budowy Centrum Handlowego Cegielnia też już raczej nie dojdzie do realizacji, a wcześniej liczono iż inwestor pokryje koszty przebudowy tego niebezpiecznego skrzyżowania…

    • Na tym skrzyżowaniu powinny być światła ! Jeżeli człowiek nie wymusi przejazdu , często można by było tam stać i h .Bardzo niebezpieczne skrzyżowanie , średnio kilka razy w mc jest tam wypadek .

  2. Zablokujmy (legalnie) DK 79 parę razy to może to przyśpieszy jej modernizację która jest planowana od kilkunastu (kilkudziesięciu) lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię