Tragiczny finał poszukiwań 40-latka

6

PIASECZNO 40-latek w minioną sobotę 21 sierpnia około godziny 20:00 wyszedł z domu weselnego w Otrębusach (powiat pruszkowski) i słuch o nim zaginął. W poszukiwania była zaangażowana policja i duża grupa znajomych, bliskich i przyjaciół.

Piaseczyńska policja poszukiwała 40-letniego mężczyzny, który w dniu 21 sierpnia 2021 roku około godziny 20:00 wyszedł z domu weselnego w miejscowości Otrębusy w powiecie pruszkowskim i udał się w nieznanym kierunku.

Dziś poszukiwania zostały zakończone. Finał okazał się tragiczny, mężczyzna nie żyje. Rodzina dziękuje wszystkich osobom zaangażowanym w akcję poszukiwawaczą

 

 

Źródło: KPP

CZYTAJ TAKŻE:  Nie klikaj, nie odpowiadaj!

6 KOMENTARZE

  1. “Piaseczyńska policja poszukiwała…” a to dobre, po jakim czasie wzieliście się do roboty i ile razy przekazywaliście sprawę gdzie indziej?

  2. Dokładnie, ludzie znaleźli, około 50 osób szukało,natomiast policja nie szukała. Teraz nie można poznać szczegółów z kolei,dlaczego wszedł do lasu po godzinie 20stej, w jaki sposób w ciągu 5 minut oddalil się tak daleko,że nie mogli go znaleźć i jaka przyczyna smierci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię