Tragiczny finał wypadku! Zmarła kolejna osoba

3

GÓRA KALWARIA Niestety mężczyzna jadący quadem, który poniósł obrażenia na skutek zderzenia z samochodem zmarł

Do wypadku doszło dziś po godzinie 16 na drodze krajowej nr 79 w pobliżu hotelu Podzamcze. 56-letni mężczyzna jadący quadem zderzył się z samochodem osobowym.
– Niestety poszkodowany zmarł – przekazał nam smutną informacją nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – To już czwarta ofiara wypadku drogowego w ciągu dwóch dni – mówi wstrząśnięty policjant. – Proszę wszystkich uczestników ruchu o ostrożną jazdę zgodną z przepisami – apeluje rzecznik prasowy policji.

Przypomnijmy – wczoraj wieczorem jedna osoba zginęła w wypadku na ulicy Literatów w Konstancinie-Jeziornie, gdzie bmw uderzyło w słup. Dosłownie 4 minuty później kolejna tragedia rozegrała się w Pilawie na ul. Klonowej. Po czołowym zderzeniu renault z mercedesem śmierć poniosła 36-letnia kobieta. Dziś rano na krajowej 7 ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę. Kierowca quada jest czwartą śmiertelną ofiarą wypadku w powiecie piaseczyńskich, w ciągu jednej doby.

3 KOMENTARZE

  1. Przecież pan rzecznik powiedział co może się stać, i poprosił. Ma Pan wiedzę i może Pan wybrać czy posłuchać. Czy to Panu nie wystarczy?

    Panie Miszkańcu, co to jest według Pana „dbanie o bezpieczeństwo”? Fotoradary bez ostrzeżenia, kamery na każdym rogu, policja czająca się w krzakach, i drakońskie kary?
    Czy Pan chce krępować wolność i łupić nasze społeczeństwo jak w jakimś komuniźmie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię