Tragiczny wypadek, jedna osoba zginęła na miejscu

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Do tragicznego wypadku doszło dziś we wczesnych godzinach porannych. Kierowca subaru nie zapanował nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w słup

 

Policja o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce w Ciszycy dostała informację o 5.30, subaru w którym podróżowało trzech mężczyzn uderzył w słup.

Jak dowiedzieliśmy się od asp. Magdaleny Gąsowskiej, rzeczniczki KPP Policji w Piasecznie, w wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.
Samochodem podróżowali również 29-latek i 34-latek. Młodszy z mężczyzn oddalił się z miejsca zdarzenia. Dzięki działań funkcjonariuszy policji szybko został odnaleziony i doprowadzony.

Badania wykazały, że obaj panowie byli pod wpływem alkoholu. Młodszy miał powyżej 1 promila, straszy ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Trwają ustalenia co do okoliczności wypadku, sprawą zajmuje się Prokuratura w Piasecznie i Komenda Policji w Piasecznie.

CZYTAJ TAKŻE:  Przerwa w dostawie wody

BZ

2 KOMENTARZE

  1. No i co z tego że pasażerowie byli na bańce? Ważne czy kierowca był trzeźwy, ale o tym nie napisano. A poza tym, z fotografii wynika że bardzo mientkie są te Subarki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię