Tragiczny wypadek w Tarczynie! Zginęła kobieta [AKTUALIZACJA]

7

TARCZYN Do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki doszło na skrzyżowaniu al. Krakowskiej z ul. Warszawską.

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej, policja i karetka pogotowia. Al. Krakowska w stronę Grójca jest całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest objazdem przez Tarczyn.
Samochód osobowy renault zderzył się z ciężarówką scanią. Kobieta prowadząca renault niestety nie przeżyła.

Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie, kobieta prawdopodobnie wyjechała z ul. Warszawskiej usiłując skręcić w stronę Warszawy. Scania jechała od Warszawa w stronę Grójca i uderzyła w drzwi renault po stronie kierowcy.

AB

 

WPI TAXI Piaseczno

7 KOMENTARZE

  1. Kolejny wypadek śmiertelny w tym miejscu. Kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamknie ten wyjazd!!! Na łuku słaba widoczność…. Tam tam autobus wyjeżdżając na Warszawę zajmuje dwa pasy!!!!
    Jak zginie ktoś ważny to wtedy pomyślą…

  2. Trzeba miec pojecie o prowadzeniu auta a nie wpierdalać sie wprost pod ciężarówki. Selekcja naturalna!!! Nie umiecie jeździć to prawko z powrotem chowamy do chipsow.

      • Jeżdżę tam na codzień trzeba mieć trochę wyobraźni albo się czeka albo jedzie nie którzy potrafią ruszać centralnie pod samochód i jechać jak na spacer i nie tylko tam… Od łuku jest spory kawał i za nim tak samo więc sory…szkoda człowieka wiadomo ale trzeba też myśleć jak się wyjeżdżam a blisko samochód no to gaz w podłogę a nie dziadkowa jazda.. 🤦‍♂️

  3. Życzę Ci żeby Tobie się nigdy noga nie powinęła. Ludzie mają to do siebie że popełniają błędy, Tobie na pewno też się to zdarza. Nie wiemy czemu tak się stało i pewnie nigdy się już nie dowiemy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię