Traktorzysta wpadł pod koła własnego ciągnika

9

PRAŻMÓW Do niebezpiecznego wypadku doszło pod Prażmowem. 62-letni mężczyzna na terenie własnego gospodarstwa w trakcie uruchamiania ciągnika rolniczego wpadł pod jego koła.

Poszkodowanego do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Okoliczności nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają piaseczyńscy policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

AB/KPP

9 KOMENTARZE

  1. Ciekawa sprawa..
    .. ten sam traktor parę minut wcześniej jakoś nie miał problemów z rozruchem.. i pracował w pobliskim polu wraz z ojcem ( siedzącym na błotniku ) , synem ( kierującym traktorem ) i panem pomocnikiem.
    Nie mi oceniać.. ale chyba ktoś tu kogoś kryje.. jednak ze względu na dobro sąsiedzkich relacji i świadomość pewnych układów lepiej się nie odzywać.

  2. Chyba jednak snucie plotek i domysłów na wsi to norma… Ale cóż… Zycie innych jest o wiele bardziej interesujące niż swoje? pozdrawiam gorąco

    PS. Sprawa jest na policji tak jak wyżej napisane i sądzę że napewno po zgłoszeniu tego wyjaśnia okoliczności tego zajścia a żeby Wam dobrze było napewno do was dojdzie.. ? Na wsi tak szybko się wszystko rozchodzi, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię