Trasa S7 na ukończeniu. Kiedy wielkie otwarcie?

10

LESZNOWOLA/PIASECZNO Mimo okresu zimowego cały czas trwają prace budowlane na niemal 15-kilometrowym odcinku trasy S7, między węzłem Lesznowola, a Tarczynem. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że ciąg główny ma być przejezdny w drugim kwartale tego roku, a więc do wakacji


Droga jest gotowa w około 80 proc. – informuje Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA. – W tej chwili prowadzone są roboty na drogach lokalnych i technologicznych. Ponadto trwają prace wykończeniowe na obiektach inżynieryjnych (kapy chodnikowe, balustrady, bariery energochłonne). Budowane są też ekrany akustyczne i kanalizacja oraz niwelowane kolizje z sieciami podziemnymi.
Cały czas GDDKiA negocjuje także z wykonawcą, który oczekuje wydłużenia czasu na dokończenie budowy lub dodatkowych pieniędzy. GDDKiA informuje, że termin może zostać przesunięty tylko wówczas, gdy wykonawca udowodni wystąpienie okoliczności, na które nie miał wpływu, a które uniemożliwiły prowadzenie prac.

CZYTAJ TAKŻE:  Głośna trasa S7. Marszałek województwa zleci wcześniejsze badania poziomu hałasu

TW

10 KOMENTARZE

  1. Już miała być otwarta na wiosnę zeszłego roku, potem na koniec wiosny, później do końca roku, następnie w pierwszym miesiącu obecnego roku….a w tej chwili w w drugim kwartale… Jaja sobie robią? Czyja to gra skoro wiedzieli że nie zdążą otworzyć w tamtym roku?

  2. najpierw niech zapłacą ludziom za działki ktore popsuli.postawili linię wysokiego napięcia 110Kv. zniszczyli wartosciowe działki- nie rolne tylko mieszkaniowo- uslugowe i uslugowe.a wykupić nie ma komu i zapłacić ( tak sie teraz buduje drogi) oglądając właściciela z jego własności psując ją – i nie ponosząc konsekwencji. dno.

  3. Najlepsze jest to, że strumień pojazdów z południa Polski na zachód oraz na północ, więc dosyć duży będzie stłoczony do 1 pasa i pchnięty w tunel. Węzeł jest już dawno wybudowany stoi i czeka. I będzie lipa jak nie wiem co….
    Kolejna kompromitacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię