Trening z Karolem Weslingiem

0

PIASECZNO Na stadionie miejskim w ramach zajęć klubu X Fight Piaseczno odbyło się seminarium z Karolem Weslingiem – trenerem i zawodnikiem Muay Thai, K1 i MMA

Karol Wesling ze sportami walki związany jest od dziewięciu lat. Jego bazą i stylem przewodnim jest wprawdzie Muay thai, ale swoją karierę zawodniczą skupia na mieszanych sztukach walki. Na swoim koncie ma, między innymi, tytuły Mistrza Polski w kickboxingu WKSF/UFR -90kg (3-0) kick-light, Mistrza Polski MMA „Time of Masters” -84kg (3-0, 2KO)
oraz Rekord MMA Semi pro 1-0 (1KO). Obecnie jest również jednym z dwunastu wojowników nowo powstałego programu na TVP SPORT „Best of the best”.
W trakcie otwartego treningu Karol Wesling najpierw poprowadził rozgrzewkę, a potem pokazywał i objaśniał specyfikę używanych przez siebie technik. Nie był to pierwszy ze znanych zawodników goszczących w Piasecznie. Michał Jabłoński, trener w X Fight Piaseczno, co jakiś czas zaprasza na seminaria uznanych mistrzów sztuk walki, których obecność jest z pewnością dodatkową motywacją dla miejscowych zawodników i jednocześnie znakomitą okazją na podpatrywanie ich z bliska.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię