GÓRA KALWARIA Siatkarska szkółka planuje uruchomienie sekcji w Górze Kalwarii. Warunkiem jest zgłoszenie się minimum 15 dzieci, a zachętą zajęcia prowadzone przez byłą siatkarkę, reprezentantkę Polski i brązową medalistkę mistrzostw Europy, Joannę Kaczor.


Koedukacyjne zajęcia – dla uczniów klas piątych i szóstych – odbywałyby się w hali przy ul. por. Białka. Dwa razy w tygodniu.

Chcielibyśmy, aby rozpoczęły się najpóźniej w połowie października – mówi Paweł Maciejewski, dyrektor kalwaryjskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Część treningów prowadziłaby była siatkarka Joanna Kaczor – reprezentantka Polski, brązowa medalistka mistrzostw Europy (2009 r.)

Zapisy pod numerem telefonu 535 967 609 i w szkołach podstawowych w gminie u nauczycieli WF-u. Miesięczna opłata wynosiłaby 40 złotych.

12 września przy ul. Białka zorganizowano lekcję pokazową. Oprócz Joanny Kaczor do trenowania siatkówki zachęcał dzieci Łukasz Kadziewicz. Były zawodnik, wicemistrz świata z 2006 roku jest członkiem zarządu Akademii Siatkówki. Szkółka ma już 14 sekcji – w województwach dolnośląskim i warmińsko-mazurskim.

źródło: gorakalwaria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię