Triathlon na Górkach Szymona dopiero w lipcu. Organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek

0

PIASECZNO Już niedługo rusza popularny cykl triathlonowy Garmin Iron Triathlon. Zawody będą odbywały się w siedmiu lokalizacjach. 14 i 15 lipca zaplanowano rywalizację na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym


Po raz pierwszy w Piasecznie zawody triathlonowe będą trwały aż dwa dni. Po raz pierwszy odbędą się też w połowie lipca. Cykl rozpocznie się 20 maja w Płocku. Potem zawodnicy zmierzą się w Ślesinie (3 czerwca), Elblągu (17 czerwca), Stężycy na Kaszubach (1 lipca), Piasecznie, Gołdapi (12 sierpnia), a zmagania zakończą wielkim finałem w Augustowie (25 sierpnia). W każdych zawodach, na każdym z dystansów będzie można wystartować indywidualnie lub w 3-osobowej sztafecie. Imprezie będą też towarzyszyły biegi dla dzieci.

W Piasecznie po raz pierwszy zawodnicy będą rywalizować aż dwa dni. Pierwszy raz na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym odbędzie się Triathlonowy Ekiden, czyli firmowa sztafeta. W sobotę 14 lipca zawodnicy wystartują na dystansie 1/8 Iron Mana (0,475 km pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,275 km biegu), a w niedzielę 15 lipca na dystansie 1/4 IM (0,95 km, 45 km, 10,55 km).

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię