Trio Andrzeja Jagodzińskiego zainaugurowało festiwal, dziś kolejny koncert

0

PIASECZNO W tym roku festiwal Musica Classica odbywa się w nieco innej formule niż w poprzednich latach. Wszystkie koncerty w ramach imprezy zorganizowano na terenie szkoły w Józefosławiu przy ul. Kameralnej

Pierwotnie koncert „Chopin na jazzowo” miał się odbyć na patio, ale z uwagi na opady deszczu przeniesiono go do sali gimnastycznej. Jeśli ktoś jednak spodziewał się z tego powodu kiepskich warunków akustycznych, mógł być miło zaskoczony. Dobre nagłośnienie w połączeniu z ciekawym oświetleniem gwarantowały znakomity odbiór muzyki będącej połączeniem klasycznych kompozycji Fryderyka Chopina z jazzowymi wariacjami na ich temat.


A już dziś kolejny koncert w ramach Musica Classica.
– Serdecznie zapraszamy na recital fortepianowy Macieja Woty – wybitnego pianisty, który wykona najpiękniejsze utwory F. Chopina – zachęca Andrzej Sochocki, dyrektor artystyczny festiwalu. – Będzie to niepowtarzalna okazja do wysłuchania świetnej muzyki. Koncert odbędzie się o godzinie 19 w najpiękniejszym miejscu Józefosławia – na patio Szkoły Podstawowej przy ul. Kameralnej – wejście od strony boisk.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1029855294120696/

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię