Trwa rozbiórka wiaduktu! Tworzą się gigantyczne korki

3

PIASECZNO Zgodnie z planem rozpoczęto rozbiórkę wiaduktu należącego do spółki PGNiG Termika, nad ulicą Puławską. Zawężono ruch do jednego pasa i w tej chwili na wyjeździe z Piaseczna tworzą się korki

– Droga krajowa 79 jest zakorkowane aż do ul. Chyliczkowskiej, auta jadące ulicą Okulickiego od strony Lesznowoli mają problem by włączyć się do ruchu na Puławskiej, w stronę Warszawy – informują nas kierowcy.
– Roboty zasadnicze związane z wymianą wiaduktu będą realizowane do końca lipca – zapowiada Mariusz Orzełowski, rzecznik prasowy PGNiG Termika. – Po ich zakończeniu nastąpi faza robót wykończeniowych, które maksymalnie mogą potrwać do grudnia.
– Podczas prowadzenia prac wykonawca ma utrzymać dwa pasy ruchu w obu kierunkach, z zawężeniem ich do trzech metrów – informowała nas Małgorzata Tarnowska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. – Wyjątek będą stanowiły prace nocne i weekendowe. W tym czasie jezdnia główna będzie zwężona do jednego pasa ruchu. Prace będą prowadzone tylko w te weekendy, w których niedziela jest dniem niehandlowym.

AB

czytaj też:

WPI TAXI Piaseczno

3 KOMENTARZE

  1. Mamy nadzieje, że władze gminy pójdą po rozum do głowy i uruchomią pociągi wykorzystując tę linię kolejową. To byłoby ogromne odciążenie ul. Puławskiej i ogromny skok do przyszłości naszej Gminy. Wszystkie zachodnie miasta mają sieć podmiejskich pociągów, metra itp. Drogi Burmistrzu to Twój czas! Zapisz się w kartach historii jako ten, który został Piaseczno drewniane, a zostawił murowane.

    • Na tej linii nigdy nie będzie możliwe uruchomienie ruchu pasażerskiego ponieważ linia nie należy do PLK tylko do prywatnego operatora także nikłe twoje nadzieje …..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię