Trwa zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Finał z Sylwią Grzeszczak i światełkiem do nieba

0

PIASECZNO – To już nasza druga puszka – cieszą się wolontariusze, których spotkaliśmy na piaseczyńskim rynku. – Ludzie reagują bardzo pozytywnie i chętnie wspomagają szczytny cel.

Podczas poprzedniego, 25. finału piaseczyński sztab zebrał rekordową kwotę blisko 208 tys. zł. Czy dziś 125 wolontariuszy zdoła pobić ten rekord?
– Jest na to duża szansa – uważają osoby kwestujące na terenie Piaseczna. – Ludzie nie tylko chętnie zasilają puszki, ale coraz więcej osób daje większe kwoty.
Na parkingu miejskim o godzinie 18.30 rozpocznie się występ Sylwii Grzeszczak. Na zakończenie finału o godz. 20 czeka nas tradycyjny już pokaz sztucznych ogni, przygotowany przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.
– Jak zawsze postaramy się o jeszcze bardziej efektowny pokaz fajerwerków na zakończenie akcji. Moment, gdy niebo rozbłyskuje, jest symbolicznym podziękowaniem za trud wolontariuszy i hojność mieszkańców. Kiedy wszystkie oczy zwrócone są przez te 3-4 minuty w jednym kierunku, czuć wówczas więź i ducha wspólnoty, który kieruje nami, aby pomagać sobie nawzajem – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię