Trwają poszukiwania 81-latka [AKTUALIZACJA]

0

Trwa akcja poszukiwawcza zaginionego 81-letniego Jerzego P*. Mężczyzna wyszedł wczoraj z domu w Baniosze i nie powrócił. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

81- letni Jerzy P. około godziny 11.00 wyszedł wczoraj z domu w Baniosze przy ulicy Puławskiej. Do chwili obecnej nie powrócił, a prowadzone od minionej nocy poszukiwania nie doprowadziły do jego odnalezienia.

W chwili wyjścia mężczyzna miał na sobie czarną marynarkę, jasną koszulę i ciemne spodnie. Jerzy P. ma włosy siwe i brodę. Cechy charakterystyczne to przygarbiona postawa i powolny chód.

CZYTAJ TAKŻE:  Dwa dni błąkał się po lesie. Odnalazł go policyjny pies

Zaginiony cierpi na zanik pamięci. Prowadzone od wczoraj poszukiwania również przy użyciu psa tropiącego nie doprowadziły do jego odnalezienia. Wszystkie osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

W kontynuowane dziś działania poszukiwawcze zaangażowani są oprócz policjantów, także strażacy oraz członkowie WOPR.
– W tej chwili w akcji biorą udział 4 zastępy straży pożarnej, które wykorzystują dwa quady i drona – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Do akcji został również włączony policyjny śmigłowiec.

CZYTAJ TAKŻE:  Nie chciał zapłacić taksówkarzowi! Ukrywał marihuanę

AB/KPP

godz. 14.00

Jedna z kamer przy salonie Mercedesa przy ul. Puławskiej zarejestrowała mężczyznę jak wysiadł z autobusu i czekał na drugi, zmierzający w kierunku Warszawy – dzieli się ustaleniami policji nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.Zakończyliśmy działania poszukiwawcze w Baniosze i aktualnie wysiłki koncentrujemy na poszukiwaniach w Warszawie, a konkretnie w Bielanach, gdzie mężczyzna wcześniej zamieszkiwał. Na terenie powiatu piaseczyńskiego przebywał tylko dwa tygodnie. 

19.08.2020

*Po odnalezieniu mężczyzny, dane osobowe zostały ukryte. Czytaj więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię