Trwają poszukiwania 81-latka [AKTUALIZACJA]

0

Trwa akcja poszukiwawcza zaginionego 81-letniego Jerzego P*. Mężczyzna wyszedł wczoraj z domu w Baniosze i nie powrócił. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

81- letni Jerzy P. około godziny 11.00 wyszedł wczoraj z domu w Baniosze przy ulicy Puławskiej. Do chwili obecnej nie powrócił, a prowadzone od minionej nocy poszukiwania nie doprowadziły do jego odnalezienia.

W chwili wyjścia mężczyzna miał na sobie czarną marynarkę, jasną koszulę i ciemne spodnie. Jerzy P. ma włosy siwe i brodę. Cechy charakterystyczne to przygarbiona postawa i powolny chód.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

Zaginiony cierpi na zanik pamięci. Prowadzone od wczoraj poszukiwania również przy użyciu psa tropiącego nie doprowadziły do jego odnalezienia. Wszystkie osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

W kontynuowane dziś działania poszukiwawcze zaangażowani są oprócz policjantów, także strażacy oraz członkowie WOPR.
– W tej chwili w akcji biorą udział 4 zastępy straży pożarnej, które wykorzystują dwa quady i drona – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Do akcji został również włączony policyjny śmigłowiec.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

AB/KPP

godz. 14.00

Jedna z kamer przy salonie Mercedesa przy ul. Puławskiej zarejestrowała mężczyznę jak wysiadł z autobusu i czekał na drugi, zmierzający w kierunku Warszawy – dzieli się ustaleniami policji nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.Zakończyliśmy działania poszukiwawcze w Baniosze i aktualnie wysiłki koncentrujemy na poszukiwaniach w Warszawie, a konkretnie w Bielanach, gdzie mężczyzna wcześniej zamieszkiwał. Na terenie powiatu piaseczyńskiego przebywał tylko dwa tygodnie. 

19.08.2020

*Po odnalezieniu mężczyzny, dane osobowe zostały ukryte. Czytaj więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię