Trwają poszukiwania 83-letniego mężczyzny

0

PRAŻMÓW W niedzielę, 8 sierpnia, około godziny 13.00 wyszedł z domu 83-letni Marian Dużyja, mieszkaniec Gabryelina i dotąd nie wrócił. W poszukiwania prowadzone przez policję, włączyła się także straż pożarna

– W poszukiwaniach mężczyzny będzie nam pomagać OSP Jazgarzew, która dysponuje dronem – zapowiada nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Zaginiony 83-latek ma 180 cm wzrostu i waży ok. 90 kg. Jest krępej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy. W momencie gdy wyszedł z domu prawdopodobnie ubrany był z koszulę flanelową, materiałowe spodnie garniturowe oraz gumowe klapki z odkrytymi palcami. Niestety policja nie dysponuje aktualnym zdjęciem mężczyzny.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny, bądź posiadające wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem 47-72-45-213, lub mailowo na adres: dyzurny.piaseczno@ksp.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię