Trzech pijanych kierowców w ciągu jednego dnia!

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Podczas działań kontrolno-prewencyjnych pod nazwą „Trzeźwość i widoczność” policjanci zatrzymali trzy osoby, które kierowały pojazdami pod wpływem alkoholu. Był wśród nich także rowerzysta, który policjantom zwracał uwagę, że jego rower ma prawidłowe oświetlenie!

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali dwóch kierowców, którzy prowadzili pojazdy będąc pod wpływem alkoholu. Pierwszy wpadł na ul. Borowej. 64- letni kierowca volvo prowadził swój pojazd mając 0,6 promila. Kolejnym zatrzymanym okazał się 32-letni kierowca forda, który ulicą Mirkowską jechał mając promil alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili uprawnienia do kierowania i odpowiedzą także przed sądem.

Do sądu trafi również sprawa 61-letniego rowerzysty, który wieczorową porą na przejażdżkę wybrał się mając także niemal promil. Jego dalszą jazdę przerwali policjanci z piaseczyńskiej drogówki. Tłumaczenie o prawidłowym oświetleniu nie zwalnia od obowiązku każdego kierowcy, czy rowerzysty do zachowania bezwzględnego stanu trzeźwości.

Wczorajsze działania prowadzone były w ramach działań kontrolno-prewencyjnych „Trzeźwość i widoczność”. Policjanci zapowiadają jeszcze częstsze kontrole stanu trzeźwości wśród uczestników ruchu drogowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię