Trzy 15-latki z narkotykami. Jedna zażyła ecstasy

4

GÓRA KALWARIA Tuż przed północą policjanci interweniowali w sprawie trzech nastolatek. Zachowanie jednej z nich wyraźnie wskazywało na zażycie środków odurzających.

Policjanci szybko ustalili, że dziewczyna podczas wakacyjnego spotkania zażyła ekstasy. Dla jej bezpieczeństwa wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze skontrolowali rzeczy osobiste dziewczyn. W torebce u jednej z nich znaleźli 5 gramów marihuany. Przeszukań dokonano także w ich miejscach zamieszkania. Podczas kontroli pokoju, należącego do jednej z 15-latek mundurowi znaleźli w szufladzie paczkę z ponad 13 gramami marihuany.
Ta sprawa trafi teraz do sądu rodzinnego. Przy okazji policjanci apelują do rodziców, o szczególną czujność w czasie wakacji. Nadmiar wolnego czasu jak się okazuje niesie za sobą zagrożenia. Młodzież wykorzystuje ten czas pożytecznie. Niestety niektórzy uczniowie właśnie podczas wakacji zaczynają eksperymentować z papierosami, alkoholem czy właśnie ze środkami odurzającymi.

KPP/AB

4 KOMENTARZE

  1. brawo odrazu bezpieczniej .. a mafie i oszusci co robia emerytow na szaro nie do ruszenia ot tyle w temacie CHRONIC I SLUZYC hahahahha

  2. I kto by to pomyślał, że w takiej Górze Kalwarii przestępczość może przybrać tak groźne rozmiary…
    Widać, że miejscowa policja ma pełne ręce roboty. Może by ją na czas wakacji wzmocnić jakimś oddziałem antyterrorystycznym?

  3. Na górkach Szymona w Piasecznie przydały by się patrole i kontrole młodzieży często tam wędkuje i widzę ci się dzieje pala , ćpają brud i syf zostawiają a rodzice jak zwykle nic nie widza bo zajęci są zarabianiem kasy .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię