Trzy imprezy w jeden weekend

0

GÓRA KALWARIA  W przyszły weekend ulice Góry Kalwarii wypełnią się rozbawionym tłumem. Ośrodek Kultury organizuje trzy wydarzenia jednocześnie. Kino dla zmotoryzowanych i nie tylko, pierwszy raz Silent Disco, czyli bawimy się „po cichu” oraz Zlot Food Trucków.

 

W Górze Kalwarii ponownie kino samochodowe! Tym razem, prócz możliwości obejrzenia filmu z samochodu, będzie bardziej tradycyjna forma – czyli kino plenerowe na leżakach (w cenie wypożyczenie słuchawek dostrojonych na odpowiednią częstotliwość)
Bilety (dostępne na bietyna.pl):
10 zł – samochód
5 zł – leżak *
*Wypożyczenie słuchawek pod zastaw legitymacji studenckiej/prawa jazdy/ karty miejskiej bądź za kaucją 100 zł.

Pokazom będzie towarzyszyć będą Zlot Food Trucków Góra Kalwaria! A po raz pierwszy w Górze Kalwarii Silent Disco na rynku! Bawić będziemy się po cichu. Organizatorzy pragną roztańczyć całą Górę Kalwarię. Silent DiscoSilent Disco to unikalna impreza, na której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki. Każda para słuchawek odbiera trzy kanały i ma możliwość regulacji głośności. Na każdym z kanałów inny gatunek muzyki. Sami zdecydujecie przy jakiej muzyce chcecie się bawić! Pierwszy kanał to DJ Korenberg, drugi DJ Dirty Daniels, trzeci Hity disco

Filmy dostępne w Kinie Samochodowym:

4 czerwca (piątek), godz. 21.30
pl. Piechoty
🎥 „Sokół z masłem orzechowym”
Ciepła, pełna serca, śmiechu i wzruszeń komedia, w której dwóch, pozornie skrajnie niepasujących do siebie bohaterów zostaje najlepszymi przyjaciółmi, zdobyła dziesiątki wyróżnień na festiwalach filmowych.
Opowieść o wyjątkowym chłopaku, który zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Ma już nawet specjalną ksywkę: Sokół z masłem orzechowym! Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.
Siłą napędową tego czarującego od pierwszych chwil filmu są aktorzy: Shia LaBeouf i Zack Gottsagen. To z myślą o tym drugim Tyler Nilson i Michael Schwartz napisali scenariusz „Sokoła z masłem orzechowym”. Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen podbili serca amerykańskich widzów i krytyków.

Zwiastun

5 czerwca (sobota), godz. 21.30
pl. Piechoty
🎥 „Palm Springs”
Żyj, jakby jutra nie było! To hasło przewodnie „Palm Springs” – inteligentnej komedii, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes.
Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
„Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.
„Palm Springs” dystansuje o kilka długości współczesne komedie romantyczne. Pod grubą warstwą absurdalnego niekiedy i niepoprawnego humoru kryje się urokliwa opowieść o miłości, samotności i dokonywaniu właściwych wyborów, do których na pewno zalicza się ten niebanalny romans.”
/Tomasz Zacharczuk, kino.trojmiasto.pl/

Zwiastun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię