Turniej tenisa stołowego

0
Turniej tenisa stołowego

PIASECZNO Już 1 kwietnia odbędzie się kolejny turniej z cyklu „Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Będzie to przedostatnia szansa na zdobycie punktów przed czerwcowym TOP 12.


W trakcie turnieju pojawi się specjalny gość

Tym razem organizatorzy przygotowali prawdziwy hit! Gościem specjalnym zawodów będzie Mistrz Polski z 2017 roku – Daniel Górak. Pięciokrotny indywidualny Mistrz Polski pojawi się w piaseczyńskiej hali o godzinie 12:00 i zaprezentuje próbkę swoich umiejętności. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zagrania z Danielem. Nie zabraknie także zdjęć i autografów.

Szansa na rozgrywkę z Mistrzem Polski

W trakcie turnieju odbędzie się losowanie, po którym rozdane zostaną cenne pamiątki (m.in. koszulka z autografem Wang Zeng Yi). Dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.

Wykład o efektywnej komunikacji

Dodatkowym wydarzeniem będzie drugi wykład z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzony przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Marcowy wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem uczestników. Tematem przewodnim wykładu kwietniowego będzie efektywna komunikacja między rodzicem a dzieckiem uprawiającym sport. Wykład rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 45 minut. Wstęp bezpłatny.

Turniej odbędzie się 1 kwietnia (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20.

  • Dzieci i Juniorzy start: 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30)
  • Kobiety start: 11:00 (zgłoszenia do godziny 10:30)
  • Mężczyźni i Open start o 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię