Twoje włosy potrzebują reanimacji? Mamy na to sposób!

0

PIASECZNO Jeśli Twoim problemem są łamliwe, kruszące się i suche włosy znaleźliśmy zabieg dla Ciebie. Formuła bazuje na wieloletnich doświadczeń profesjonalistów i fryzjerów.

Powodów złej kondycji włosa może być dużo. Wśród nich wymienimy chociażby: złą pielęgnację, nadmierne przesuszanie i przegrzanie włosa, częste rozjaśnianie,  prostowanie, czy nawet kąpiele słoneczne lub morskie. Możemy mnożyć czynniki niszczące nasze włosy, ale co zrobić kiedy wymagają reanimacji? Od jakiegoś czasu w dobrych salonach fryzjerskich pojawił się zabieg laminacji.

Komu polecić

Zabieg laminacji jest to nowoczesny zabieg regeneracji oraz pielęgnacji włosów, dzięki któremu na powierzchni włosa powstaje specjalna ochronna warstwa pochodzenia naturalnego. Włosy nabierają objętości, gładkości, elastyczności oraz blasku.
Zabieg zalecany jest osobom, które mają niewystarczająco gęste i puszyste, jak również porowate, cienkie i odbarwione włosy. Przywraca blask włosom zniszczonym zbyt częstymi koloryzacjami, suchym, łamliwym i matowym.

Zdjęcia zrobione przed zabiegiem i po zabiegu, same mówią za siebie.

Zabieg poleca się w również w celu dłuższego utrzymania koloru na  włosach farbowanych, wówczas można go wykonać nawet tuż po koloryzacji.

Laminacja koło ratunkowe

Zabieg ma już wiele zwolenniczek, które dzięki niemu cieszą się piękną fryzurą.

– Laminacja uratowała moje włosy. Po drastycznym rozjaśnieniu włosy kruszyły się w połowie swojej długości. Jedyne co proponowała moja fryzjerka to ich obcięcie. Wówczas koleżanka poleciał mi laminację – opowiada Pani Katarzyna teraz cieszy się włosami sięgającymi prawie do pasa. – Już po pierwszym zabiegu była duża poprawa, włosy nabrały życia, zwiększyła się ich objętość. Zrobiłam wtedy chyba 3 laminacje w odstępie półtora miesiąca. Teraz robię zabieg po każdym farbowaniu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. 

 

Efekt zabiegu, zależnie od stanu włosów i utrzymuje się do 4-5 tygodni. Same zauważycie różnice! W Piasecznie zabieg laminacji można wykonać w Salonie BB.