Tylko u nas: wiemy jak będzie wyglądał budynek, który powstanie w miejscu restauracji Puławska 4. Zobaczcie wizualizacje!

3

PIASECZNO U zbiegu Puławskiej i Chyliczkowskiej w ciągu dwóch lat wyrośnie mini galeria handlowo-usługowa. Obiekt zostanie wybudowany w dwóch etapach, prace już trwają


Obecnie realizowana jest części inwestycji na działce, na której do jesieni minionego roku stała restauracja Puławska 4. Kiedy ten element budynku będzie gotowy, dojdzie do rozbiórki pawilon u zbiegu ulic Puławskiej i Chyliczkowskiej (w którym funkcjonuje m.in. bank i lodziarnia) i w to miejsce powstanie druga część galerii.

Widok od strony skrzyżowania Puławskiej z Chyliczkowską i Jana Pawła II

Budynek będzie dość nowoczesny, w jego bryle znajdzie się sporo przeszkleń. Nowością na pewno będzie umieszczona w centralnym miejscu i przeszklona winda. Jak usłyszeliśmy od inwestora, kształt oraz wygląd obiektu był zaakceptowany przez konserwatora zabytków, który nadzoruje zabudowę centrum Piaseczna.

Widok od strony skrzyżowania ul. Chyliczkowskiej i Warszawskiej
Widok od strony dawnej remizy OSP przy Puławskiej

 

3 KOMENTARZE

  1. Szanowne Piasecznonews,
    Uprzejmie proszę o RZETELNE sprawdzanie informacji przed publikacją. Zarówno wizualizacje jak i projekt nie powstały w naszej pracowni.

  2. Co za szkarada , zresztą kolejna w Piasecznie . Może tak puśćcie bombę i zrównanie Piaseczno z ziemią? Bo wam historia tempa ciule nie potrzebna !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię