Uciążliwości na Dworskiej jeszcze trochę potrwają…

0

PIASECZNO/KONSTANCIN-JEZIORNA Pod koniec ubiegłego roku rozpoczął się remont ulicy Dworskiej na odcinku od Nadrzecznej do Starochylickiej. W tej chwili dla kierowców najbardziej uciążliwe jest „wahadło” przy skrzyżowaniu Długiej z Dworską. – Jak takie samo zrobią w poniedziałek w Żabieńcu, nie wiem jak będę dowoziła dziecko do szkoły Chylicach – skarży się jedna z mam


Ruch wahadłowy na Długiej jest od ładnych kilku tygodni i nie wiadomo, kiedy zakończą się utrudnienia.
– Budujemy tam kanalizację deszczową – informuje Joanna Grela z biura promocji powiatu. Odwodnienie w tym miejscu jest niezbędne, bo rejon skrzyżowania Starochylickiej, Dworskiej i Długiej, gdzie w przyszłości ma powstać rondo, jest naturalną niecką, w której po każdym większym deszczu zbiera się woda.
W jednym czasie skumulowało się zbyt dużo inwestycji drogowych, które powodują gigantyczne uciążliwości – uważa jeden z naszych czytelników. – Wcześniej można było jeszcze ratować się, jeżdżąc przez Siedliska, ale teraz skrzyżowanie ul. Polnej z drogą 79 również będzie zablokowane…
Często jest tak, że prace związane z układaniem podziemnej infrastruktury trwają najdłużej – mówi Joanna Grela. – Przebudowa Dworskiej potrwa do połowy września.
Na ułatwienia w najbliższym czasie nie ma co liczyć, bo jak już zakończy się budowa odwodnienia, ruszą prace związane z budową nowego ronda.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię