Uciążliwy remont Geodetów

9

PIASECZNO – Skrzyżowanie Geodetów z Ogrodową i Osiedlową tonie w błotnej mazi, nie sposób tamtędy przejść – skarży się pan Leszek, nasz czytelnik. – Czy wykonawca naprawdę nie może zrobić tam jakiejś kładki, aby można było suchą nogą dojść do przystanku?


Pan Leszek chwali gminę za inwestycje na terenie Józefosławia.
Są one potrzebne, ale można by pewne rzeczy nieco inaczej zorganizować – wyjaśnia.
Na skrzyżowaniu z Ogrodową i Osiedlową nie dość, że panuje bałagan to jeszcze jest niebezpiecznie. Samochody jeżdżą chodnikiem, z którego uciekają piesi. Nie ma oznaczonych przejść. Mam wrażenie, że od tego ruchu samochodów niszczy się też niedawno wyremontowana ul. Ogrodowa…
Nasz czytelnik ma również zastrzeżenia do tempa prac.
Nic dziwnego że to nie idzie do przodu, skoro w tamtym miejscu pracuje może pięciu robotników – dodaje.
Burmistrz Daniel Putkiewicz jest świadomy niedogodności związanych z inwestycjami drogowymi na terenie Józefosławia oraz tego, że remont Geodetów i Energetycznej zbiegł się w czasie z przebudową odcinka ul. Puławskiej (wszystko to generuje sporo utrudnień nie tylko dla kierowców).
Zwrócimy uwagę wykonawcy, aby zminimalizował w tym rejonie uciążliwości – zapewnia Daniel Putkiewicz.
– Przewidujemy, że remonty ulic Energetycznej i Geodetów zakończą się w wrześniu 2022 r. Ostateczny termin zakończenia prac jest uzależniony od pogody a także od realizacji swojego zakresu prac przez PGE Dystrybucja, PGNIG oraz firmy telekomunikacyjne – informuje wiceburmistrz Robert Widz.

TW

9 KOMENTARZE

 1. „Na skrzyżowaniu z Ogrodową i Osiedlową nie dość, że panuje bałagan to jeszcze jest niebezpiecznie. Samochody jeżdżą chodnikiem, z którego uciekają piesi. Nie ma oznaczonych przejść.” (pan Leszek)
  ============================
  Jako że specjalizuję się w analizowaniu różnych kryzysowych sytuacji i znajdowaniu rozwiązań nabrzmiałych problemów, pozwolę sobie zaproponować panu Leszkowi i innym zdezorientowanym mieszkańcom logiczne wyjście: nie trzeba chodzić piechotą, tylko jeździć samochodem.

  A jeśli kogoś nie stać na samochód, to raczej nie powinien mieszkać w Józefosławiu. Co to, fawela jakaś?

  • Zgadzam się. Józefosław to miejsce ekskluzywne, w którym mieszkają ludzie o wysokim poziomie. Nie ma tu miejsca dla takiej biedoty. Samochodu w Józefosławiu nie mają tylko dzieci. Jedyne co tłumaczy pana Leszka, to że był nietrzeźwy. Ale wtedy raczej nie powinien wychodzić z domu. Jedyne co go tłumaczy to że szedł po alkohol.

  • Jeśli Ty zajmujesz się analizowaniem kryzysowych sytuacji to przynajmniej zaproponuj coś konkretnego po za narzekaniem;) Bo jeśli proponjesz tu nie mieszkać no to niewiem za co Ci płacą o ile płacą;) Niestety takich nieudaczniów jak Ty rządzących jest pełno i dlatego jest jak jest:)

 2. Zamiast gadać głupoty, burmistrz powinien wywalić z pracy tego kto zdecydował o remoncie Geodetów w tym samym czasie co prace na Puławskiej.

 3. „Zamiast gadać głupoty, burmistrz powinien wywalić z pracy tego kto zdecydował o remoncie Geodetów w tym samym czasie co prace na Puławskiej.”
  Nie popieram przedmówcy. Osoba odpowiedzialna powinna dostać premię. Jest znacznie mniejszy ruch aut dzięki totalnemu zakorkowaniu Piaseczna. Brawo Urząd Miasta!

 4. Dobrze prawisz burmistrz Widz powinien mieć na Skwerze Kisiela pomnik z podpisem wdzięczni mieszkańcy.
  A tak na poważnie od dłuższego czasu zastanawiam się co sprawia, że Burmistrz trzyma na posadzie takiego „wybitnego fachowca”

 5. Zapraszam burmistrza na ulicę Granitowa- osiedlowa uliczka po której teraz jeżdżą wywrotki, dźwigi i inne maszyny budowlane. Jak można zezwolić na remont Geodetów i Energetycznej w tym samym czasie?? a już wiem $$$ developer na pewno zrekompensuje Gminie taki stan rzeczy a mieszkańcy kogo obchodzą ??

 6. Wszystko źle zostało zorganizowane .remont ulicy Geodetów powinien być robiony etapami .Powinno być zrobione do ulicy Ogrodowej , aby można było jeździć ta ulicą .W takiej sytuacji mieszkańcy tylko robią zbędne kilometry aby dojechać do własnych domów na Osiedlowej .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię