Uciekał przez okno, trafił za kratki

2

PIASECZNO/KONSTANCIN-JEZIORNA Kolejni poszukiwani listami gończymi trafili do zakładów karnych. Jednego zatrzymali policjanci z Konstancina-Jeziorny, drugi wpadł w ręce piaseczyńskich policjantów na terenie Warszawy

Tylko w ciągu jednego dnia dwaj mężczyźni poszukiwani na podstawie wydanych przez sąd listów gończych, trafiło za kraty. Pierwszego na terenie Konstancina-Jeziorny namierzyli policjanci z miejscowego komisariatu. 31-latek najbliższe osiem miesięcy spędzi w areszcie śledczym. Drugi z poszukiwanych został zatrzymany w Warszawie, na Pradze-Północ. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili mieszkanie, w którym mógł przebywać poszukiwany 39- latek. Mężczyzna odpowiadał za przestępstwa związane z rozprowadzaniem środków odurzających i był ścigany listem gończym w celu odbycia czteroletniej kary pozbawienia wolności. Na widok policjantów próbował uciec oknem. Policjanci okazali się jednak szybsi.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

AB/KPP

2 KOMENTARZE

  1. To jednak oni coś potrafią hym dziwne co aja miękkie kolana po tym jak nic w poszukiwaniach Korneli nie zrobili nagle za robotę się wzięli wizerunek chcą poprawić oj za puzno trochę nie roby..

  2. Nie rozumiem, czemu tego człowieka na fotce zakuli w kajdanki? Przecież maskę na pysku ma założoną przepisowo – zakrywa usta i nos.
    A może przepisy się zmieniły i teraz maskę trzeba mieć taką, jak ten policjant obok? Czy do zakażenia słynnym wirusem może dojść także przez uszy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię