Uczczą pamięć Tomasza Dudka

0

PIASECZNO W grudniu zeszłego roku zmarł Tomasz Dudek, który przegrał walkę z Covid-19. Trzydziestopięciolatek był trenerem KS Gosirki Piaseczno, a wcześniej piłkarzem (między innymi Polonii Warszawa, Górnika Łęczna i Sparty Jazgarzew) oraz pracownikiem Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Już dziś odbędzie się pierwszy turniej halowy poświęcony jego pamięci

Rywalizacja w hali Centrum Edukacyjno-Multimedialnego przy ulicy Jana Pawła II 55 rozpocznie się o godzinie 9.30. Oprócz miejscowych Gosirek w turnieju weźmie jeszcze udział dziewięć piłkarskich zespołów kobiecych, które powalczą o zwycięstwa najpierw w dwóch grupach, a potem (najlepsze) w fazie pucharowej. Oficjalne otwarcie imprezy, które poprowadzi znany komentator sportowy Dariusz Szpakowski, zaplanowane jest na godzinę 13. Zaś o godzinie 13.30 w wyjątkowym spotkaniu towarzyskim zmierzą się ze sobą zespoły Przyjaciele Tomka z Old Star’s Gosirki.
– Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten wyjątkowy turniej – mówi Magdalena Dudek, trenerka KS Gosirki Piaseczno i siostra Tomasza Dudka.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię