Uczczą pamięć Walentego Kazubka podczas turnieju

0

PIASECZNO  W najbliższy weekend na boisku pod balonem na Stadionie Miejskim Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się XIX edycja Memoriału im. Walentego Kazubka Turniej, będący ważnym elementem obchodów stulecia klubu LKS Jedność Żabieniec, rozpocznie się w sobotę od rywalizacji seniorów.

 

Od godziny 8 do 11.45 w grupie A zmierzą się ze sobą: Jedność Żabieniec, Perła Złotokłos, Laura Chylice, Orzeł Baniocha, Sparta Jazgarzew i Kosa Konstancin, a od 12.15 w grupie B zagrają: Jedność II Żabieniec, Perła II Złotokłos, Korona Góra Kalwaria, MKS Piaseczno, Mirków Konstancin i Walka Kosów.

Od 16 najlepsi zagrają w fazie pucharowej, a finał zaplanowany jest na godzinę 17.45. Kolejnego dnia odbędzie się z kolei rywalizacja oldboyów.

– Na imprezę zapraszamy również kibiców – mówi Paweł Sawa, prezes Jedności Żabieniec, organizatora turnieju. – Balon na stadionie, dzięki większej wentylacji, zapewnia lepsze warunki w obecnej sytuacji epidemicznej. Zobaczymy czy nowa lokalizacja memoriału przyjmie się już na stałe.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię