Uczczą pamięć Walentego Kazubka

0

PIASECZNO/PIŁKA NOŻNA W najbliższy weekend (3-4 lutego) na boisku pod balonem na Stadionie Miejskim GOSiR-u Piaseczno rozegrana zostanie dwudziesta pierwsza edycja Memoriału im. Walentego Kazubka. W sobotę zmierzą się ze sobą najpierw oldboye, a następnego dnia – seniorzy

W imprezie, organizowanej corocznie przez klub LKS Jedność Żabieniec, chodzi przede wszystkim o uhonorowowanie Walentego Kazubka – wieloletniego prezesa Jedności, działacza niezwykle zasłużonego dla tego klubu. Jak zwykle kibice będą mogli również przekonać się o aktualnej formie wielu zespołów z powiatu piaseczyńskiego (i nie tylko).

W turnieju oldboyów w grupie A, w godzinach od 8.15 do 12, zmierzą się ze sobą: Jedność Żabieniec, Bór Regut, Kosa Team, Jeziorka Prażmów, Orły Albina i Studzianka FC, a od 12 do 15.45 w grupie B: Kasztan Team, Pajda Chleba, RKS Okęcie, PKS Radość, MKS Piaseczno i Świt Warszawa. W turnieju seniorów w grupie A, w godzinach od 8.15 do 12, zagrają z kolei: Jedność Żabieniec, Walka Kosów, Laura Chylice, Victoria Głosków, Perła Złotokłos i Sparta Jazgarzew, a od 12 do 15.45 w grupie B: Jedność II Żabieniec, Perła II Złotokłos, Korona Góra Kalwaria, SRS Zamienie, Orzeł Baniocha i KS Raszyn. Spotkania finałowe obu turniejów zaplanowane zostały na godzinę 17.30.

TYL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię