Udane otwarcie sezonu

0

LESZNOWOLA Na terenie dawnego Eko Mysiadło odbyło się pierwsze w tym roku otwarte spotkanie miłośników motoryzacji – Nowa Iwiczna Classic Car

Na imprezę zapisało się 130 aut i ich właścicieli. Nie zabrakło różnorodnych pojazdów – pojawiły się zarówno samochody polskie, amerykańskie, jak i niemieckie. Właściciele chętnie prezentowali swoje modele, podjeżdżali pod scenę i opowiadali ich historię. Najstarszym modelem tego dnia okazał się być VW Bulik z 1963 roku.
To była impreza dla całej rodziny. O odpowiednią zabawę dla najmłodszych zadbała animatorka Zuza, a ci nieco starsi mogli spróbować swoich sił w konkursie rzutu oponą. Na miejscu nie zabrakło również muzyki na żywo, którą zapewnił miejscowy Big Band dla Frajdy. Gościem specjalnym spotu był zaś Aleksander Ostrowski, prowadzący program „Autoportret Ostrego”.
– Ogólnie, jak dla mnie impreza, udała się znakomicie – mówi Patryk Nachyła, organizator Nowa Iwiczna Classic Car. – Dopisała pogoda, była świetna atmosfera i pojawiło się dużo nowych osób.

Grzegorz Tylec

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię