Udekoruj dom i weź udział w świątecznym konkursie

1

PIASECZNO Dziś rusza świąteczny konkurs na najpiękniejszą zewnętrzną dekorację świetlną. Organizator ufundował nagrodę o wartości blisko 4 tys. złotych.

 

Konkurs „Wszystko Jasne w te Święta” zaadresowany do mieszkańców Józefosławia i Julianowa , organizatorem jest JDM DEWELOPER, współorganizatorem Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław. Konkurs rozpoczyna się 15 grudnia 2021 roku i trwa do 26 grudnia 2021 roku.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zewnętrznej dekoracji świetlnej

  • balkonu w budownictwie wielomieszkaniowym,
  • posesji prywatnej (dom jednorodzinny, segment w szeregowcu itp.).

która zostanie udokumentowana na fotografii.

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Przygotuj dekoracje świąteczne zgodnie z regulaminem i zrób zdjęcie. Wyślij zgłoszenie w dniach 15 – 26 XII na adres [email protected] lub za pomocą formularza umieszczonego na stronie organizatora.

Następnie oddaj głos na wybraną pracę konkursową 27 XII – 06 I 2022 za pośrednictwem strony organizatora. Zaproś do głosowania znajomych, udostępniaj informacje o konkursie – zwycięzcą zostanie ten, kto uzyska najwięcej głosów.

Oddawać głosy może każdy – niezależnie od miejsca zamieszkania. 

Głos na prace konkursowe można oddawać od dnia 27 grudnia do dnia 06.01.2022 roku do godz. 15.00

Ile zgłoszeń tyle drzewek dla Józefosławia i Julianowa

Nagrodą główną w konkursie jest zestaw gimnastyczny Figelo Junior o wartości około 3 950,00 zł (https://www.figelo.com/pl/p/Figelo-White-Junior-/61).

Ponadto Organizator w ramach konkursu zobowiązuje się do zakupu drzew/krzewów w ilości odpowiadającej ilości przesłanych zgłoszeń. W przypadku gdy ilość zgłoszeń konkursowych przekroczy 100, Organizator zobowiązuje się do ufundowania nagrody w postaci elementu małej architektury miejskiej, który zostanie przekazany na rzecz mieszkańców Józefosławia, Julianowa. Organizator zobowiązuje się do posadzenia zakupionych drzew/krzewów we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomysł na Józefosław oraz mieszkańcami Józefosławia i Julianowa w terminie wskazanym przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, nie wcześniej niż w dniu 22 kwietnia 2022 roku, w miejscu wskazanym przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław.

Zdobywcą nagrody głównej w Konkursie będzie Uczestnik, który w czasie trwania konkursu na stronie www.jdmdeweloper.pl pod zgłoszeniem konkursowym, zdobędzie największą liczbę głosów.

1 KOMENTARZ

  1. Już zgłosiłam naszą dekorację świąteczną z tych byłych świąt 😀 Całą rodziną wzieliśmy się do pracy, żeby nasz ogród wyglądał magicznie. potem w domu było sporo zamieszania, trochę się naniosło błota, ale z tym sobie roomba poradziła 😀 Mam ogromną nadzieję, że nasza praca spodoba się innym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię